KOCYK MINKY NIEMOWLAKA [0-12 MC] - 50x75 cm

Najmniejszy kocyk minky dla niemowlaka - kolorowy start dla małego człowieka

Kocyk minky w rozmiarze XS to BabyMetkowa propozycje dla noworodka i niemowlaka. Wymiary 50 × 75 cm, sprawiają, że ocieplany kocyk minky doskonale sprawdzi się w łóżeczku, kołysce, a także w głębokim wózku. W czasie spaceru sprawdzi się również jako przenośny przewijak i mata do zabawy. 

Kliknij w wybrany przez siebie wzór i dobierz do niego swój ulubiony kolor polaru minky. Zaznacz, czy chcesz, abyśmy wszyli w kocyk metki sensoryczne, czy nie (różnorodne faktury metek mają pozytywny wpływ na zmysły dziecka i jego integrację sensoryczną). I Twoje zamówienie jest już gotowe. 

Zobacz także:

Kocyki minky dla niemowlaka sprzedajemy również w zestawach z poduszką 30x40 cmKocyk bez wypełnienia znajdziesz w kategorii lightKołdra bawełniana dla niemowlaka z wypełnieniem do łóżeczka i do wózeczkaDo małego łóżeczka wybierz prześcieradło bawełniane z gumką w rozmiarze 60 x 120 cmOtulacze bawełniane to lekkie przykrycie dla dzieckaPodróż ułatwią poduszki podróżne rogal i motylekBezpieczne ochraniacze modułowe dla noworodków.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.