MATA DO ZABAWY - OKRĄGŁA 100 cm

Mata okrągła 100cm do zabawy jest bezpieczna zabawa dla maluszka

Już najmłodsze dzieci lubią proste zabawy i ćwiczenia, które wspomagają ich rozwój. Najbezpieczniejszym miejscem na takie pierwsze zabawy jest równa powierzchnia podłogi. Jednak zanim położymy na niej dziecko, należy stworzyć dla niego odpowiednie miejsce. Pomoże Ci w tym przygotowana przez nas bawełniana mata do zabawy, która będzie dobrą izolację od chłodnej podłogi. Po zakończeniu zabawy mata będzie piękną dekoracją dziecięcego pokoju.

Mata okrągła 100 cm do zabawy i raczkowania – zadbaj o idealny rozwój dziecka

Dziecko najlepiej uczy się poprzez zabawę. Rozwija swoje zmysły, podstawowe umiejętności. Mata do zabawy i raczkowania - Okrągła - Rozmiar S - średnica 100 to obowiązkowy gadżet, w który musisz się wyposażyć, jeżeli chcesz nauczyć dziecko chodzić. Mata będzie pomocna także przy nauce koordynacji i rozwijaniu zdolności manualnych. Zatroszczysz się dzięki niej o prawidłowy rozwój pociechy. 

Wszechstronny produkt, jakim jest matka dla niemowląt musi obowiązkowo znaleźć się w każdym domu, w którym jest mały człowiek. Wystarczy poukładać na niej zabawki, stworzysz dzięki temu wyjątkowy kącik do nauki i zabawy. 

Mata do raczkowania okrągła 100 cm to bezpieczna strefa dla każdego dziecka

Mata do zabawy i raczkowania - Okrągła - Rozmiar S - średnica 100 pozwoli na zaaranżowanie bezpiecznej strefy, w której twoje dziecko będzie mogło spędzić kilka chwil. Rozkładając matę na podłodze w salonie, na tarasie lub na trawie, masz pewność, że dziecku jest wygodnie, przyjemnie, jest mu miękko. 

Okrągła mata 100 cm do stworzenia bezpiecznego miejsca na podłodze dla dziecka 

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości bawełny, mata do zabawy dla dziecka jest absolutnie bezpieczna. Nie wywołuje żadnej reakcji alergicznej w kontakcie ze skórą, ponieważ powstała z certyfikowanej bawełny. Jesteśmy przekonani, że dziecko spędzi na niej same udane chwile, na fantastycznej zabawie. Ty natomiast zyskasz kilka chwil dla siebie, aby odpocząć czy zająć się obowiązkami domowymi.

Zobacz jak wiele wzorów przygotowaliśmy do wyboru. Kliknij w wybrany i sprawdź, dlaczego warto wybrać naszą matę do zabawy w rozmiarze S.

Filtry (87 products)

Cena

95,00 zł - 135,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór