ZESTAW STARSZAKA MINKY [6+ LAT] - 130x180 + 40x60

Zestaw minky poduszka i kocyk dla starszaka (6+ lat)

Z jednej strony certyfikowana bawełna w wielu bajecznych wzorach do wyboru, z drugiej mięciutkie minky, a w środku antyalergiczna włóknina silikonowa – to skład naszych produktów składających się na zestaw starszaka (6+ lat). Do kompletu możemy wszyć również kolorowe i wzorzyste metki sensoryczne, które dodadzą zestawowi efekt wow. Proponujemy Ci komplet, gdzie każdy produkt jest dwustronny tj. bawełna + minky składający się z poduszki o wymiarach 40 × 60 cm i kocyka o wymiarach 130 × 180 cm. Okres od 6 do 10 lat to czas, gdy dzieci szybko rosną w górę. Kocyk o długości 180 cm zapewni im komfort, aby nóżki nie wystawały podczas snu.

Zestaw minky starszaka – kocyk XL w rozmiarze 130x180 cm oraz poduszka 40x60 cm.

Dla dzieci w wieku z przełomu przedszkola i szkoły podstawowej przygotowaliśmy specjalny rozmiar kocyka 130x180 cm. W tym czasie dzieci bardzo szybko rosną, a nie chcemy aby nogi wystawały im spod przykrycia i aby zmarzły. Taki kocyk posłuży do czasu minimum 10 lat, gdy warto będzie wymienić go na kocyk nastolatka w większym rozmiarze. 

Zestaw minky dla starszaka – wyłącznie bezpieczne materiały

Zestaw zawiera koc minky o wymiarach 130×180 cm i poduszka o wymiarach 40×60 cm. Wszystkie elementy zestawu zostały wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów – certyfikowanej bawełny i mięciutkiego minky. W środku znajduje się wypełnienie wykonane z antyalergicznej włókniny silikonowej, która zapewnia przyjemne ciepło nawet w najbardziej chłodne dni.

Bajecznie kolorowy zestaw minky - pokaż swój styl

W BabyMetka dajemy Ci możliwość personalizacji zamówienia. Możesz wybrać kolor minky oraz wzór tkaniny bawełnianej (w ofercie mamy wiele wzorów do wyboru – dziewczęcych, chłopięcych, a także uniwersalnych jak np. szachownica czy łapacze snów). Możesz też zdecydować o rodzaju wypełnienia poduszki i opcji dodatkowych metek sensorycznych. Wszystko to obejmuje cena podana przy produkcie. 

Dlaczego warto?

  • Zestaw wykonany z bezpiecznych dla skóry dziecka materiałów;
  • Wiele wzorów bawełny i kolorów minky do wyboru;
  • Wyprodukowany ręcznie w Polsce;
  • Możliwość wszycia metek sensorycznych, które pozytywnie wpływają na integrację sensoryczną dziecka;
  • Wszyte wypełnienie nie odkształca się i nie przesuwa w czasie użytkowania i po praniu;
  • Wypełnienie antyalergiczne – przy poduszce możesz zdecydować, czy ma to być sama włóknina czy włóknina z dodatkiem puchu silikonowego;
  • Doskonały prezent dla starszego dziecka i dorosłego (produkt jest estetycznie opakowany z zawieszką i kartonikiem na dedykację).

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.