MATA DO ZABAWY - OKRĄGŁA 150 cm

Bawełniana okrągła mata podłogowa 150 cm uszyta z bawełny – największa wygoda

Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Doskonale to rozumiemy. Dlatego nasze produkty pomagają Ci w stworzeniu bezpiecznego miejsca do zabawy dla Twojego malucha. Pamiętamy też o potrzebach Twojego dziecka. Nasza mata jest nie tylko w pełni bezpieczna, ale także mięciutka, przyjemna w dotyku i przede wszystkim kolorowa. Przyjemne dla oka dziecięce wzory zachęcą dziecko do zabawy i pomogą pobudzić jego wyobraźnię. Zobacz wszystkie propozycje, kliknij w wybrany przez siebie wzór i sprawdź szczegóły.

Mata okrągła 150 cm na podłogę dla przedszkolaków – zapewnij maksymalną wygodę nauki dla swojego dziecka

Komfort i bezpieczeństwo dziecka są priorytetami dla każdego rodzica. Inwestując w maty do zabawy dla niemowląt, mogą zagwarantować przestrzeń pozwalającą na bezproblemowe raczkowanie i zabawę w przyjaznym środowisku. Z myślą o takich rodzicach i potrzebach ich dzieci powstała właśnie mata do zabawy i raczkowania - Okrągła - Rozmiar XL - średnica 150 cm. Jest nie tylko bezpieczna, ale również bardzo miękka, dlatego dziecko będzie miało możliwość komfortowej zabawy w ulubionym miejscu, czyli na podłodze. Nie będzie również bało się podejmować prób raczkowania. 

Przyjemna w dotyku, kolorowa mata dla niemowląt, którą dla Ciebie przygotowaliśmy sprawi, że niezależnie od tego, w jakim miejscu będziesz, stworzysz dla dziecka bezpieczną przestrzeń do zabawy. To bardzo ważne. Maluch musi czuć się dobrze wszędzie, gdzie się znajduje.

Mata okrągła 150 cm na podłogę zachęcająca do zabawy

Kolory i wzory, jakie posiada nasza mata do zabawy i raczkowania - Okrągła - Rozmiar XL - średnica 150 cm zachęcają do zabawy, tworzą przyjemne środowisko dla dziecka. Produkt pomaga pobudzić wyobraźnię, staje się podstawą do wielu kreatywnych zabaw. Będzie to zdecydowanie ulubione miejsce do spędzania czasu dla Twojego dziecka.

Wystarczy przejrzeć naszą szeroką ofertę, aby wybrać matę dopasowaną do zainteresowań oraz upodobań dziecka. To takie proste! Każda mata do zabawy dla dziecka jest równie wyjątkowa, dlatego niezależnie na którą się zdecydujesz, spełni swoją rolę w znakomity sposób.

Mata okrągła 150 cm podłogowa do zabawy i raczkowania dla malucha 

Komfort i bezpieczeństwo są niezwykle ważne, gdy opiekujesz się dzieckiem. Są to dwie kwestie, na które bezwzględnie trzeba zwracać uwagę. Maluch, który ma je zapewnione, jest szczęśliwy, radosny, chętnie się bawi i uczy się nowych rzeczy. Właśnie z myślą o tych potrzebach powstała gruba mata do zabawy. Wytyczysz dzięki niej dla dziecka przestrzeń idealną do zabawy oraz raczkowania. Maluch pozna w bezpieczny sposób nowy świat, zacznie interesować się zabawkami, uczyć się nowych rzeczy. 

W związku z tym, że większość dzieci uwielbia otaczać się kolorowymi rzeczami, takie właśnie maty do zabawy cieszą się największą popularnością. W końcu rodzice chcą dawać dziecku wszystko, co najlepsze. Maty takie właśnie są.

Mata okrąg 150 cm od BabyMetka to komfort i bezpieczeństwo, których potrzebują dzieci

Wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny mata do zabawy dla dzieci 150x150 jest produktem, dzięki któremu zapewnisz dziecku komfortowe warunki do spędzania czasu, gdy ty sprzątasz, gotujesz lub po prostu odpoczywasz. Maluch mając tak wyjątkowe środowisko do zabawy, nie będzie płakał, marudził. Nie będzie mu również zimno, ponieważ mata dla dziecka na podłogę gwarantuje bardzo dobrą izolację, chroniącą przed nieprzyjemnym odczuciem chłodu. Jest przy tym miła w dotyku, dlatego w żaden sposób nie podrażni wrażliwej skóry dziecka. Stworzysz dla swojego dziecka bezpieczną przestrzeń do zabawy.

Do wyboru jest mata do zabawy i raczkowania - Okrągła - Rozmiar XL - średnica 150 cm w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach, dlatego możesz wybrać dokładnie taką, jaka najbardziej Ci się podoba i jest zgodna z zainteresowaniami dziecka. Na jej powierzchni mogą znajdować się alpaki, króliczki, dinozaury oraz wiele innych motywów zwierzęcych oraz bajkowych, które dzieci wręcz ubóstwiają. Nie będzie żadnych problemów z tym, aby przekonać malucha, aby siedział i bawił się na macie przez przynajmniej kilka chwil. Zyskasz dzięki temu czas dla siebie. 

Mata okrągła dla niemowlaka jest dwustronna, dlatego nie znudzi się aż tak szybko dziecko. W razie, gdyby motyw dekoracyjni już maluchowi się opatrzył, można odwrócić matę i zyska się czarno-białą powierzchnię posiadającą wzór chevron. 

Duża mata bawełniana okrągła 150 cm do zabawy dla dzieci w każdym wieku

Mata do zabawy dla dzieci jest idealnym produktem w każdym wieku. W pierwszych miesiącach życia, może posłużyć do leżakowania i prób podnoszenia główki. Na późniejszym etapie rozwoju, wykorzystasz ją do zapewnienia komfortowego i bezpiecznego miejsca do zabawy, gdzie maluch będzie poznawał nowe zabawki, uczył się nowych rzeczy, jak i podejmował próby raczkowania. Wszystko na bezpiecznej, wygodnej i komfortowej przestrzeni. 

Wystarczy na macie rozsypać klocki lub inne ulubione zabawy, a maluch spędzi na niej wiele cudownych chwil. Mata do zabawy i raczkowania - Okrągła - Rozmiar XL - średnica 150 cm jest do tego wręcz stworzona. Da wytchnienie rodzicom i zagwarantuje kilka chwil dla siebie.

Dlaczego mata okrągła 150 cm spełni Twoje oczekiwania?

  • Dostępna jest w wielu kolorach oraz wzorach, dlatego znajdziesz wariant zgodny z zainteresowaniami dziecka, dopasowany do aranżacji jego pokoju.
  • Znakomita izolacja od zimnej podłogi.
  • Jest dwustronna, dlatego nie znudzi się i będzie przez długi czas atrakcyjna dla dziecka.
  • Wykonana z bezpiecznej, certyfikowanej bawełny.
  • Duża powierzchnia do zabawy, nauki, jak i podejmowania prób raczkowania.
Filtry (87 products)

Cena

95,00 zł - 135,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór