DUŻA PODUSZKA BAWEŁNIANA SERCE - 48x48 cm

Dekoracyjna poduszka bawełniana Serce – udekoruj z nami pokój swojego dziecka

Najlepsze dekoracje do pokoju dziecka, to takie, które jednocześnie można zmienić w praktyczne przedmioty. Takie właśnie są poduszki dekoracyjne wykonane dwustronnie z bawełny od BabyMetka. Poduszka w kształcie serca z certyfikowanej bawełny w jednej chwili jest ozdobą pokoju malucha, by za chwilę zmienić się w przytulankę towarzyszącą w zabawie. Wystarczy kolejna chwila, by dziecko ułożyło na niej główkę i smacznie zasnęło w czasie drzemki. Wybierz jeden z wielu wzorów bawełny. Zobacz też inne poduszki dekoracyjne z oferty BabyMetka.

Poduszka Dekoracyjna Bawełniana Serce – sposób na otoczenie miłością swojego dziecka

Zadbaj, aby dekoracje, które znajdują się w dziecięcym pokoju niosły za sobą przesłanie. Jakie? Może być dowolne, ważne, aby było wartościowe i wnosiło wiele dobrego do życia dziecka. Motywem, który zawsze powinien towarzyszyć w życiu Twojego dziecka jest serce. Stanowi synonim miłości, wierności, odczuwania, przeżywania ważnych chwil, jak i wyrażania emocji. Pokazuj dziecku od najmłodszych lat, że w swoim życiu powinno kierować się sercem, robić dla innych wiele dobrego, ale przy tym realizować swoje marzenia. Idealną dekoracją do dziecięcego pokoju będzie poduszka w kształcie serca. Nie będzie to jedynie pusty, niewiele znaczący dodatek, ale produkt niosący przekaz, a takie są najważniejsze i najlepsze. 

Poduszka serce jako wierny towarzysz Twojego dziecka

Jeżeli pokażesz dziecku, jak ważne jest serce, z biegiem czasu poduszka dekoracyjna serce stanie się jego ulubioną przytulanką, bez której nie będzie wyobrażało sobie zasypiania czy spędzania chwil na zabawie. Dzięki temu, że wykonujemy poduszki ozdobne do pokoju dziecka z certyfikowanej, bezpiecznej bawełny, możemy śmiało je polecić. Nie wywołają reakcji alergicznej w kontakcie z delikatną i wrażliwą skórą dziecka. Zapewnią przyjemne odczucia, dzięki miękkości, jaką posiadają. Ich antyalergiczne wypełnienie jest dodatkowym atutem. Dziecko, które będzie posiadaczem poduszki w kształcie serca, na pewno będzie dokładnie wiedziało, co ono oznacza, i jak jest ważne w życiu.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.