DUŻA PODUSZKA BAWEŁNIANA KORONA - 48x42 cm

Dekoracyjna poduszka bawełniana – Korona dla małej księżniczki i dzielnego księcia

Którą z nich wybierzesz? Tę dla małej księżniczki w wesołe wróżki? Czy może Twoje serce skradła poduszka korona dla małego księcia z super szybkimi wyścigówkami? W BabyMetka możesz też wybrać dowolny wzór bawełny i dopasować do niego resztę akcesoriów. Zobacz wszystkie nasze dekoracyjne poduszki. 

Poduszka Dekoracyjna Bawełniana Korona – wybór, który zachwyci małych burżujów

Twoje dzieci są ogromnymi fanami bajek o królach i królewnach? Obowiązkowo w ich przestrzeni musi pojawić się poduszka dekoracyjna korona. Będzie to bardzo ważny element wyposażenia przestrzeni, który pełni zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Poduszka korona dla małego księcia czy małej księżniczki będzie wręcz spełnieniem marzeń. 

Poduszka Dekoracyjna Bawełniana Korona dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Możesz kupić poduszkę koronę z szybkimi wyścigówkami, króliczkami, dinozaurami czy chmurkami. Wybór wzorów jest ogromny, tak samo jak kolorów poduszek. Bez żadnych problemów uda się je dopasować do aranżacji dziecięcego pokoju, jak i jego upodobań. Najważniejsze jest jednak to, że poduszka ma kształt korony!

Wyjątkowe poduszki do pokoju chłopca i dziewczynki

Klimaty królewskie są zarezerwowane tylko dla dziewczynek? Już nie! Dziś motywy z bajek są tak skonstruowane, aby mogli z nich korzystać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Wszystko ze względu na chęć zrównania płci i pokazania, że nie ma tylko produktów męskich i damskich. Warto uczyć dziecko tego od najmłodszych lat, a zdecydowanie pomoże w tym poduszka korona, którą znajdziesz w naszej ofercie. Posiada ciekawe wzornictwo, które pozwoli na jej dopasowanie do aranżacji przestrzeni, w której dziecko będzie czuło się najlepiej.

Wystarczy, że zapoznasz się z naszą bogatą ofertą, a na pewno znajdziesz propozycje zgodne z upodobaniami dziecka.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.