PRZEŚCIERADŁO MINKY Z GUMKĄ 60x120 cm

Dopasowane prześcieradło minky zapewniające komfortowy sen

Rolujące się prześcieradło powoduje, że Twoje dziecko nie wysypia się odpowiednio? Dzięki posiadającemu gumkę prześcieradłu minky, stan ten może odejść w zapomnienie. Wykonane z wysokiej jakości polarku minky prześcieradło posiada wszytą gumkę, która umożliwia idealne dopasowanie prześcieradła do materaca o wielkości 60x120 cm. Z racji swojej wielkości prześcieradło polecane jest szczególnie do mniejszych dziecięcych łóżeczek. Każde prześcieradło minky szyte jest ręcznie z dbałością o najmniejszy detal. Produkt występuje w bardzo wielu wzorach, a jego główną zaletą jest delikatnie chropowaty materiał, który delikatnie muska ciało dziecka.

Prześcieradło minky z gumką 60x120 – idealnie dopasowane do potrzeb dziecka

Ciągle zsuwające się z materaca prześcieradło to zmora każdego, zarówno dziecka, jak i dorosłego. Pora to zmienić! Wystarczy, że zainwestujesz w wysokiej jakości prześcieradło na gumce, a odczujesz wysoki komfort ze snu na materacu, na którym stabilnie będzie trzymał się materiał. Bez zwijania, bolesnych otarć, zaplątanych nóżek. Skończ koszmar swojego dziecka, zagwarantuj mu komfortowy sen każdej nocy, także tej najmniej spokojnej. Prześcieradło minky z gumką 60x120 daje gwarancję idealnego posłania łóżka, przy zachowaniu jego estetycznego wyglądu.

Ręcznie szyte prześcieradło minky z gumką 60x120 spełni najbardziej wyśrubowane oczekiwania

Przygotowane z najwyższą starannością prześcieradła na gumkę zagwarantują komfortowy sen każdemu dziecku. Idealnie wszyta gumka trzyma się stabilnie na krawędziach materaca, zapobiegając zsuwaniu materiału. Prześcieradło w trakcie snu będzie wyglądało przez cały czas tak samo idealnie, ułatwia to znacząco utrzymanie porządku w dziecięcym łóżku. 

Tkanina minky, z której wykonane są prześcieradła z gumka odznacza się bardzo wysoką jakością. W dotyku przypomina delikatny polar, którzy przywodzi na myśl same pozytywne wspomnienia i skojarzenia. Pragniemy podkreślić, że materiał jest antyalergiczny, a jego użytkowanie w pełni bezpieczne dla dzieci mających problem z alergiami skórnymi. 

Zdrowy i komfortowy sen, jaki gwarantuje prześcieradło minky z gumką 60x120 to standard, z którego warto korzystać, aby dziecko rozwijało się prawidłowo.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.