Filtry

ALPAKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w alpaki

Czytaj więcej

Zasłony w alpaki

Dekoracja pokoju dziecka jest dużym wyzwaniem dla rodziców. Dzięki temu, że w naszej ofercie mogą znaleźć wyjątkowe zasłony na okna w alpaki, mają szansę ułatwić się to zadanie. Zasłona dekoracyjna w alpaki spodoba się dzieciom, które są wielkimi fanami zwierząt. Zostały wykonane z bawełny, posiadają wygodne tunele do zawieszania na karniszu.

Zasłony alpaki

Dekoracja okna w alpaki może wiele zmienić w pokoju Twojego dziecka. Przyszedł czas na zmiany? Zasłona w alpaki na pewno pomoże w tym w najlepszy z możliwych sposobów. Zasłona bawełniana w alpaki w całości pokryta tymi uroczymi zwierzątkami zagwarantuje, że okno będzie prezentowało się w bardzo atrakcyjny sposób.

Zasłony w alpaki na żabki

Zasłona musi podobać się dziecku. Jeżeli jest ono fanem alpak, nie ma innego wyjścia, jak zdecydować się na te wyjątkowe zasłony dziecięce w alpaki. Pociecha otoczona ulubionymi motywami, rozwija się znacznie lepiej. Zasłona dziecięca w alpaki została wykonana z wysokiej jakości bawełny, dlatego jest maksymalnie bezpieczny.

Zasłony w alpaki na taśmie

Atrakcyjne zasłony na taśmie w alpaki do pokoju dziecięcego pozwalają odmienić wnętrze i stworzyć przestrzeń przyjazną dla dziecka. Wystarczy zdecydować się na wzór, który będzie atrakcyjny dla malucha. Wiele dzieci uwielbia zwierzęta, a wśród najpopularniejszych znajdują się alpaki. Zasłona na taśmie w alpaki umieszczona na szarym materiale, zapewnia ciekawą dekorację okna.

Zasłony na żabki w alpaki

Nie ma lepszego rozwiązania dekoracyjnego do dziecięcego pokoju niż gotowe zasłony na żabki w alpaki z typowo dziecięcym motywem. Alpaki są wdzięcznym wzorem pozwalającym na wprowadzenie przytulnej atmosfery do dziecięcego pokoju. Zasłona na żabki w alpaki jest bardzo prosta do powieszenia.

Zasłony na taśmie w alpaki

Przygotowana z myślą o małych fanach alpak zasłona na tunelu w alpaki jest dekoracją, która zagwarantuje piękną ozdobę okna. Wykonana z bawełny jest przyjazna dla alergików. Dzięki tunelom, jest prosta w zawieszaniu, jak i ściąganiu. Zasłona na tunelu w alpaki nie rodzi żadnych problemów, aby zadbać o jej czystość, co w dziecięcej przestrzeni jest niezwykle istotne. 

Komplet pościeli w alpaki

Pościel w alpaki

Pościel alpaki

Kołdra w alpaki

Kołdra alpaki

Koc w alpaki

Koc alpaki

Kocyk minky w alpaki

Kocyk minky alpaki

Narzuta w alpaki

Narzuta alpaki

Narzuta na łóżko w alpaki

Narzuta na łózko alpaki

Poszewka w alpaki

Poszewka alpaki

Poszewki na poduszki w alpaki

Prześcieradło w alpaki

Prześcieradło alpaki

Poduszka w alpaki

Poduszka alpaki