Filtry

BALERINA

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w baleriny

Czytaj więcej

Zasłony w baleriny

Nie ma co ukrywać, że dekoracje, jakie wprowadzasz do pokoju dziecka, budują charakter przestrzeni. Jeżeli zostaną dobrane w umiejętny sposób, masz szansę stworzyć pokój, w którym Twoje dziecku będzie czuło się dobrze. Atrakcyjny efekt przyniesie zasłona dekoracyjna w baleriny króliczki-baletnice. Zasłona została wykonana z bawełny. 

Zasłony baleriny

Proponujemy stylowy wzór zajączków, które są baletnicami. Idealna zasłona na tunelu w baleriny, gwarantująca lekkie zaciemnienie pokoju nawet w ciągu dnia, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości bawełny. Jest zawieszana na szerokich tunelach. Montaż i demontaż zasłon nie stanowi dzięki temu większych problemów.

Zasłony w baleriny na taśmie

Dzieci uwielbiają króliki. Dlaczego? Ponieważ są one częstymi bohaterami bajek. Właśnie dlatego ten motyw pojawia się na wielu naszych produktach, także na zasłonach. Zasłona bawełniana w baleriny w granatowym kolorze, na których znajdują się w różnych pozach króliczki-baletnice. Czy to nie najlepsze zasłony na okna dla małych balerin?

Zasłony w baleriny na żabki

Wybierz zasłony do pokoju dziecięcego zgodne z zainteresowaniami pociechy. Uzyskasz dzięki temu pewność, że zasłona będzie jednym z ulubionych elementów dekoracyjnych pokoju. Zwierzątkami, które bardzo lubią dzieci są króliczki. Nie popełnisz błędu gdy zasłona dziecięca w baleriny zawiśnie na Twoim oknie. Na pewno zostaną one zaakcentowane przez każde dziecko.

Zasłony na żabki w baleriny

Zasłony do pokoju dziecięcego mają spełniać nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną. Ich zadaniem jest zaciemnienie przestrzeni, gdy dziecko chce uciąć sobie popołudniową drzemkę. Zasłona na żabki w baleriny na pewno w tym pomoże. Dostępna jest w granatowym kolorze. Wesołe króliczki rozbawią każde dziecko i zapewnią w jego pokoju fantastyczną dekorację.

Zasłony na taśmie w baleriny

Króliczki, które są jednocześnie baletnicami, na pewno przypadną do gustu każdej małej księżniczce. Niebiesko-biało-różowa kolorystyka zasłon w baleriny idealnie wkomponuje się w standardową dekorację dziewczęcego pokoju. Zasłona na taśmie w baleriny powstała z bezpiecznej bawełny, niewywołującej reakcji alergicznych i jest zawieszana na szerokich tunelach.

Komplet pościeli w baleriny

Pościel w baleriny

Pościel balerina

Kołdra w baleriny

Kołdra balerina

Koc w baleriny

Koc balerina

Kocyk minky w baleriny

Kocyk minky balerina

Narzuta w baleriny

Narzuta balerina

Narzuta na łóżko w baleriny

Narzuta na łózko balerina

Poszewka w baleriny

Poszewka balerina

Poszewki na poduszki w baleriny

Prześcieradło w baleriny

Prześcieradło balerina

Poduszka w baleriny

Poduszka balerina