Filtry

BALETNICA

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w baletnice

Czytaj więcej

Zasłony w baletnice

Rodzice często dekorują pokój dziecka według utartych schematów. Róż do pokoju dziewczynki, niebieski do pokoju chłopca. Nie ma w tym nic złego, o ile efekt finalny jest ciekawy. Na pewno taki będzie, jeżeli zasłona dekoracyjna w baletnice zawiśnie na Twoim oknie. Styl, który będzie dominował w pokoju córki, ściśle będzie związany z bajkowym, wyjątkowym światem.

Zasłony baletnice

Różu nigdy nie dość, gdy aranżujesz pokój dla swoje córki. Dziewczynki uwielbiają cukierkowe kolory, dlatego w tym klimacie warto również urządzić ich pokoju. Idealnie w ten klimat wpasuje się gotowa zasłona bawełniana w baletnice w kolorze różowym, ze wzorem baletnic-zajączków. Tak słodkiej zasłony dawno nie widzieliście! 

Zasłony w baletnice na taśmie

Różu nigdy nie jest za mało, gdy tworzy się pokój dla małej dziewczynki. Wręcz ubóstwiają one ten kolor. Jeżeli zasłona dla dzieci w baletnice ma realizować ich gust oraz spełniać marzenia, na pewno warto postawić na różową zasłonę z króliczkami-baletnicami, które ustawiają się w wesołych pozach. Córka aż zapiszczy z radości, gdy w jej oknie zawiśnie taka zasłona dziecięca w baletnice.

Zasłony na żabki w baletnice

Urocze zasłony w baletnice na okna dostępne w różowym kolorze, są obowiązkowym elementem dekoracyjnym dziewczęcego pokoju. Gdy znajdą się na karniszu, można będzie powiedzieć, że przestrzeń jest idealnie dopełniona, cukierkowo zaaranżowana. Zasłona na żabki w baletnice wiesza się bardzo komfortowo, dlatego z jej zakładaniem, jak i zdejmowaniem nie będzie żadnych problemów.

Zasłony na taśmie w baletnice

Od wieków zasłony są podstawową dekoracją okienną znajdującą zastosowanie w każdym pomieszczeniu w domu. Także w pokoju dziecięcym. Dziś do wyboru jest wiele atrakcyjnych modeli, które na pewno spodobają się dziecku. Jednym z nich jest zasłona na taśmie w baletnice. Jest idealna do pokoju każdej małej dziewczynki i zawiesisz ją komfortowo na szerokiej tasmie.

Zasłony w baletnice na żabki

Chcesz stworzyć dla swojej córki typowo cukierkowy pokój? Masz taką możliwość gdy zasłona na tunelu w baletnice zostanie przez Ciebie zakupiona. Różu jest tutaj co nie miara, ale w stonowanym odcieniu, dlatego efekt finalny przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. W dodatku zasłona została wykonana z bezpiecznej, łatwej w utrzymaniu czystości bawełny.

Komplet pościeli w baletnice

Pościel w baletnice

Pościel baletnice

Kołdra w baletnice

Kołdra baletnice

Koc w baletnice

Koc baletnice

Kocyk minky w baletnice

Kocyk minky baletnice

Narzuta w baletnice

Narzuta baletnice

Narzuta na łóżko w baletnice

Narzuta na łózko baletnice

Poszewka w baletnice

Poszewka baletnice

Poszewki na poduszki w baletnice

Prześcieradło w baletnice

Prześcieradło baletnice

Poduszka w baletnice

Poduszka baletnice