CHMURKI

Produkty dla dzieci w chmurki

Zasłony na taśmie w chmurki

Najnowsze trendy w dekorowaniu wnętrz sprawiają, że rodzice mogą cieszyć się z wyboru szerokiej kolorystyki produktów do dziecięcego pokoju. Dostępne są zarówno zwariowane zasłony na okna, jak i bardziej stonowane. Biała zasłona w czarne chmurki zdecydowanie zalicza się do tej drugiej grupy. Zasłona na taśmie w chmurki gwarantuje wykonanie klasycznej, ponadczasowej dekoracji okna.

Zasłony na tunel w chmurki

Uniwersalny wzór, jakim są chmurki, świetnie sprawdzi się jako dekoracja okna w pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Zasłona na tunelu w chmurki gwarantują delikatną dekorację, która nie będzie zakłócała spokoju dziecka, a dopełni przestrzeń w bardzo atrakcyjny sposób. Wprowadzi do pokoju przytulny klimat. Zawieszanie i ściąganie zasłon jest bardzo proste, dzięki montażowi na szerokich tunelach. 

Zasłony na żabki w chmurki

Często mówi się, że dzieci bujają w obłokach. To bardzo dobrze, ponieważ poprzez wyobraźnię rozwijają się i poszerzają swoje horyzonty. Idealną dekoracją do pokoju małego marzyciela będzie zasłona na żabki w chmurki. Nie dość, że wyglądają atrakcyjnie, to jeszcze spełnią ważną funkcję, jaką jest ograniczenie ilości światła w trakcie drzemki. 

Zasłony dziecięce w chmurki

Jeżeli zastanawiasz się, jakie białe zasłony urozmaicą pokój tworzony z myślą o potrzebach dziecka, musisz zdecydować się na ten model. Na białym materiale zostały umieszczone czarne chmurki, stanowiące dyskretną nienachalną dekorację. Zasłona dziecięca w chmurki urozmaici pokój dziecka i sprawi, że jego odbiór będzie zawsze elegancki i gustowny.

Zasłony dekoracyjne w chmurki

Zasłony białe są częstym wyborem do dziecięcej przestrzeni, ponieważ umożliwiają tworzenie swobodnych dekoracji, z wykorzystaniem wielu kolorów. Gdy w oknie zawisną białe zasłony w czarne wzory, masz możliwość poszaleć z kolorem ścian, jak i pozostałymi dekoracjami. Z tego powodu zasłona dekoracyjna w chmurki jest wyborem, na który warto stawiać.

Zasłony bawełniane w chmurki

Bujanie w chmurkach to efekt, który chce zapewnić dziecku każdy rodzic. W końcu dzieciństwo jest po to, aby marzyć, fantazjować i realizować wszystkie dobre pragnienia. Powinny o tym przypominać także zasłony do pokoju dziecięcego, a co lepiej to zrobi niż dekoracje w chmurki? Zasłona bawełniana w chmurki jest wykonana z bawełny wysokiej jakości i zagwarantuje przepiękną i bezpieczną ozdobę okna.

Filtry (71 products)

Cena

5,00 zł - 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.