Filtry

GADY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w gady

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w gady

Intensywne kolory nie sprawdzają się w dziecięcej przestrzeni? Jeżeli są wyważone, nie ma żadnych przeszkód, aby różne odcienie czerwieni zastosować w pokoju dziecięcym. Zasłona dekoracyjna w gady z motywem dinozaurów jest tego najlepszym przykładem. Pokój dziecka dzięki niej będzie radosny, bardzo oryginalny i przede wszystkim pełen życia.

Zasłony bawełniane w gady

Indywidualnie dopasowana do potrzeb Twojego dziecka jest zasłona bawełniana w gady, zagwarantują, że pociecha będzie zachwycona z tego, jak wygląda jego przestrzeń. Dinozaury są ulubionymi stworzeniami wielu chłopców, dlatego zasłony na okna z tym motywem, wpasują się idealnie w aranżację pokoju tworzoną dla syna. 

Zasłony dziecięce w gady

Dekoracje do pokoju dziecka powinny nie tylko wyglądać, ale także uczyć. Jeżeli Twoje dziecko interesuje się dinozaurami, trafioną zasłoną okienną będzie model zawierający właśnie ten wzór. Zasłona dziecięca w gady na okna staną się miejscem fantastycznej nauki w rozpoznawanie gatunków dinozaurów.

Zasłony na taśmie w gady

Zasłoną na tasmie w gady, którą Twój syn chętnie przyjmie w pokoju jest zdecydowanie zasłona dla dzieci w dinozaury. Stwory znane m.in. z Parku Jurajskiego, są ulubionymi gadami wielu chłopców. Chętnie czytają na ich temat historie, poznają nowe gatunki, a także interesują się tym, co jadły, i jak żyły. Dobrze, aby właśnie ten motyw znalazł się w pokoju małego fana dinozaurów.

Zasłony na żabki w gady

Zasłony dziecięce dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Jedną z propozycji, którą możesz wprowadzić przede wszystkim do chłopięcej przestrzeni jest zasłona na żabki w gady. Zwierzęta te, choć budzą grozę, chłopców bardzo interesują, ze względu na ich historię, jak i różnorodność gatunkową. Na zasłonach zostało umieszczonych ich kilka rodzajów.

Zasłony na tunelu w gady

Twoje dziecko jest wielkim fanem dinozaurów? Nie możesz mu odebrać przyjemności otaczania się jego ulubionymi stworzeniami. Jeżeli chcesz sprawić mu ogromną radość, wykorzystaj motyw dinozaurów w pokoju wszędzie, gdzie się da. Także na zasłonach. Dostępna w żywych kolorach zasłona na tunelu w gady sprawi, że pokój dziecka będzie wesoły.

Komplet pościeli w gady

Pościel w gady

Pościel gady

Kołdra w gady

Kołdra gady

Koc w gady

Koc gady

Kocyk minky w gady

Kocyk minky gady

Narzuta w gady

Narzuta gady

Narzuta na łóżko w gady

Narzuta na łózko gady

Poszewka w gady

Poszewka gady

Poszewki na poduszki w gady

Prześcieradło w gady

Prześcieradło gady

Poduszka w gady

Poduszka gady