Filtry

DINOZAURY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w dinozaury

Czytaj więcej

Zasłony dziecięce w dinozaury

Stonowane, pastelowe barwy, które są obecnie najczęściej wybierane do dziecięcych pokoi, pozwalają na tworzenie przestrzeni atrakcyjnej, spójnej oraz spokojnej. Ważne jednak, aby białe zasłony miały motyw przewodni zgodny z zainteresowaniami Twojego dziecka. Jeśli tym motywem są dinozaury to zasłona dziecięca w dinozaury będize najlepszym wyborem. Będą to idealne zasłony do pokoju dziecięcego w dinozaury.

Zasłony bawełniane w dinozaury

Wykonane z najwyższej jakości, certyfikowanej bawełny zasłony białe z dinozaurami, sprawią, że aranżacja chłopięcego pokoju będzie wyjątkowa. Mali chłopcy uwielbiają stwory nie z tej ziemi, a zdecydowanie dinozaury się do nich zaliczają. Masz gotową dekorację okna, bez większego wysiłku. Zasłona bawełniana w dinozaury jest uszyta z bawełny najwyższej jakości.

Zasłony na taśmie w dinozaury

Motywy zwierzęce bardzo często goszczą w pokojach tworzonych dla chłopców i dziewczynek. Jeżeli chcesz, aby zasłony na taśmie spodobały się synowi, na pewno warto pomyśleć o zakupie zasłon w dinozaury. Są one bohaterami wielu bajek, komiksów i filmów, dlatego towarzyszą dziecku podczas wielu zabaw i wolnego czasu. Będziecie zadowoleni gdy zasłona na taśmie w dinozaury znajdzie się w dziecięcej sypialni.

Zasłony na tunelu w dinozaury

Park Jurajski to jedna z ulubionych bajek dzieci. Dlaczego? Ponieważ występują w niej prehistoryczne stwory – dinozaury. Wyglądają groźnie, ale ich życie fascynuje najmłodszych. Białe zasłony, które znajdziesz w naszej ofercie, zawierają właśnie ten motyw – idealny do pokoju małych fanów dinozaurów. Zasłon na tunelu w dinozaury posiada bardzo prosty montaż i demontaż, ze względu na szerokie tunele.

Zasłony na żabki w dinozaury

Gotowe zasłony tworzone z myślą o pokoju chłopięcym najczęściej wykonywany są w stonowanych kolorach, ale z wyrazistymi wzorami. Nie inaczej jest w tym przypadku. Otrzymana zasłona na żabki w dinozaury będzie najlepszym wyborem. Są to zdecydowanie ulubione prehistoryczne zwierzęta wielu chłopców, dlatego obowiązkowo muszą znaleźć się w ich osobistej przestrzeni.

Zasłony dekoracyjne w dinozaury

Stworzone z myślą o małych fanach dinozaurów zasłony dekoracyjne sprawią, że na twarzy Twojego dziecka pojawi się uśmiech. Wreszcie będzie otoczone motywem z ulubionych bajek, komiksów oraz filmów. Zasłona dekoracyjna w dinozaury z motywem gadów to idealny dodatek do chłopięcego pokoju.

Komplet pościeli w dinozaury

Pościel w dinozaury

Pościel dinozaury

Kołdra w dinozaury

Kołdra dinozaury

Koc w dinozaury

Koc dinozaury

Kocyk minky w dinozaury

Kocyk minky dinozaury

Narzuta w dinozaury

Narzuta dinozaury

Narzuta na łóżko w dinozaury

Narzuta na łózko dinozaury

Poszewka w dinozaury

Poszewka dinozaury

Poszewki na poduszki w dinozaury

Prześcieradło w dinozaury

Prześcieradło dinozaury

Poduszka w dinozaury

Poduszka dinozaury