Filtry

FLAMINGI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w flamingi

Czytaj więcej

Zasłony dziecięce w flamingi

Uniwersalne kolory, jakimi są biały i czarny, gdy zostaną przełamane tak intensywnym kolorem, jakim jest fuksja, zagwarantują przygotowanie dekoracji okiennej, na którą każdy zwróci uwagę. Zasłona dziecięca w flamingi jest idealnym wyborem do pokoju dorastającej dziewczyny, która nie chce już otaczasz się bajkowymi motywami. Potrzebuje czegoś doroślejszego. 

Zasłony bawełniane w flamingi

Piękna, wyróżniająca się zasłona w czarno-białe pasy z różowymi flamingami, wygląda bardzo efektownie. Zwraca uwagę już na pierwszy rzut oka. Sprawdzi się znakomicie w przestrzeni tworzonej dla dorastającej dziewczynki, która wyrosła już z typowo dziecięcych wzorów, a nadal chce, aby jej pokój był jedyny w swoim rodzaju. Ta modna zasłona bawełniana w flamingi na pewno to zagwarantuje.

Zasłony na żabki w flamingi

Twoje dziecko spośród wszystkich zwierząt najbardziej lubi flamingi? Właśnie ten wzór wykorzystaliśmy na zasłonach, aby zapewnić ciekawą aranżację okna. Różowe flamingu na czarno-białych pasach wyglądają efektownie. Tak oryginalna zasłona na żabki w flamingi na okno to prawdziwy unikat!

Zasłony na taśmie w flamingi

Starannie wykonana zasłona dziecięca we flamingi, jest bardzo chętnie wykorzystywaną dekoracją w pokojach tworzonych dla dorastających dziewczynek. Czarno-białe pasy urozmaicone o różowe flamingi, wyglądają bardzo oryginalnie. Zasłona na taśmie w flamingi, którą zawiesza się z pomocą haczyków, zapewnia przepiękną dekorację okna.

Zasłony dekoracyjne w flamingi

Pełni funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną. Pozwala na zaciemnienie pokoju. Taka właśnie jest zasłona dekoracyjna w flamingi. Pozwoli na przepiękne udekorowanie dziecięcej przestrzeni. Sprawdzi się przede wszystkim w pokoju dorastającej dziewczynki, która chce otaczać się efektownymi, wyróżniającymi się dekoracjami. 

Zasłony na tunelu w flamingi

Oryginalnym motywem, który możesz wprowadzić do pokoju dziecka są flamingi. Spodobają się przede wszystkim starszym dzieciom, które chcą mieć „dorosły” pokój. Różowe flamingi umieszczone na biało-czarnych pasach wyglądają bardzo stylowo, pozwolą na stworzenie nowoczesnej, efektownej dekoracji okna. Zasłona na tunelu w flamingi wygląda przepięknie.

Komplet pościeli w flamingi

Pościel w flamingi

Pościel flamingi

Kołdra w flamingi

Kołdra flamingi

Koc w flamingi

Koc flamingi

Kocyk minky w flamingi

Kocyk minky flamingi

Narzuta w flamingi

Narzuta flamingi

Narzuta na łóżko w flamingi

Narzuta na łózko flamingi

Poszewka w flamingi

Poszewka flamingi

Poszewki na poduszki w flamingi

Prześcieradło w flamingi

Prześcieradło flamingi

Poduszka w flamingi

Poduszka flamingi