Filtry

GWIAZDKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w gwiazdki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w gwiazdki

Szare zasłona dekoracyjna w gwiazdki wcale nie musi być ponura i smutna. Wystarczy, że znajdą się na nich białe gwiazdki, a od razu będzie to idealne zasłony do pokoju dziecięcego. Motyw gwiazdek jest bardzo uniwersalny, spokojny. Pozwala na zaaranżowanie przestrzeni w sposób spójny, elegancki i bardzo klasyczny. 

Zasłony bawełniane w gwiazdki

Masz ochotę udekorować pokój dziecka w klasyczny sposób. Zasłona bawełniana w gwiazdki szare z białymi gwiazdkami jak najbardziej w tym pomogą. Zagwarantują piękną, uniwersalną dekorację okna, która sprawi, że pokój dziecka będzie przytulny, czyli dokładnie taki, jak powinien być.

Zasłony dziecięce w gwiazdki

Zasłony szare to klasyk. Jeżeli chcesz urządzić pokój dziecka w neutralnej kolorystyce, na pewno na ten właśnie kolor warto się zdecydować. Proponujemy modną zasłonę dziecięcą w gwiazdki, które stworzą przytulną aranżację okna w dziecięcym pokoju. Tak niewiele potrzeba, aby uzyskać cudowny efekt wizualny.

Zasłony na taśmie w gwiazdki

Zasłona uszyta z wysokiej jakości bawełny, zapewni fantastyczną dekorację okna w dziecięcym pokoju. Szara zasłona na taśmie w gwiazdki wygląda bardzo elegancko, glamour i ponadczasowo, dlatego na pewno zagości w dziecięcym pokoju na dłużej. Nie znudzi się szybko, ponieważ wzór jest unikatowy, bardzo ciekawy i pozwala na tworzenie wyjątkowych aranżacji. 

Zasłony na żabki w gwiazdki

Stawiając na nowoczesne modne zasłony masz pewność, że dekoracja okna w pokoju dziecięcym będzie nienaganna. Takie właśnie jest zasłona na żabki w gwiazdki. Wyglądają subtelnie, przepięknie prezentują się na oknie za sprawą marszczeń, które można wykonać z pomocą żabek. Piękne zasłony, które proponujemy sprawią, że dziecięcy pokój będzie wymarzoną przestrzenią do odpoczynku i nauki. 

Zasłony na tunelu w gwiazdki

Najnowsze trendy w świecie dekoracji okien zakładają, że warto stawiać na stonowaną kolorystykę. Warto przemycić neutralne kolory, takie jak szarości do dziecięcej przestrzeni, aby uspokoić nieco aranżację wnętrza. Z reguły jest ona bardzo kolorowa. Zasłona na tunelu w gwiazdki dostępna w szarym kolorze z białymi gwiazdkami, zagwarantuje osiągnięcie właśnie tego efektu.

Komplet pościeli w gwiazdki

Pościel w gwiazdki

Pościel gwiazdki

Kołdra w gwiazdki

Kołdra gwiazdki

Koc w gwiazdki

Koc gwiazdki

Kocyk minky w gwiazdki

Kocyk minky gwiazdki

Narzuta w gwiazdki

Narzuta gwiazdki

Narzuta na łóżko w gwiazdki

Narzuta na łózko gwiazdki

Poszewka w gwiazdki

Poszewka gwiazdki

Poszewki na poduszki w gwiazdki

Prześcieradło w gwiazdki

Prześcieradło gwiazdki

Poduszka w gwiazdki

Poduszka gwiazdki