Filtry

GWIAZDY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w gwiazdy

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w gwiazdy

Wybór zasłon do pokoju dziecięcego musi być dostosowany do stylu, w jakim go urządzasz. Jeżeli motywem przewodnim mają być Stany Zjednoczone lub produkowane w tym kraju bajki, zasłony w gwiazdy, na pewno odnajdą się w tej przestrzeni znakomicie. Zasłona dekoracyjna w gwiazdy wykonane z wysokiej jakości bawełny, zagwarantują stworzenie wyjątkowej dekoracji w pokoju dziecka.

Zasłony bawełniane w gwiazdy

Chcesz stworzyć wyjątkową i oryginalną dekorację okna w dziecięcym pokoju? Zasłona bawełniana w gwiazdy na pewno na to pozwolą. Decydując się na tę zasłonę, a na pewno nie pożałujesz. Granatowe, szare i czerwone gwiazdy wyglądają bardzo ciekawie, wyróżniają się na białym tle. 

Zasłony dziecięce w gwiazdy

Z USA pochodzi wielu bohaterów ulubionych bajek Twojego dziecka. Warto nawiązać do Stanów Zjednoczonych podczas tworzenia aranżacji pokoju. Dobrym pomysłem jest zasłona dziecięca w gwiazdy jako motyw przewodni. Modne zasłony, które znajdziesz w naszej ofercie właśnie z tego czerpią.

Zasłony na taśmie w gwiazdy

Gładki biały materiał, na którym zostały umieszczone kolorowe gwiazdki, świetnie pasuje do dziecięcego pokoju. Nie może w nim zabraknąć kolorów, ale wprowadzonych w subtelny sposób. Taki właśnie efekt daje zasłona na taśmie w gwiazdy, którą Ci proponujemy. Zagwarantuje nowy wygląd okna, prezentujący się bardzo atrakcyjnie.

Zasłony na żabki w gwiazdy

Piękne zasłony są efektowną dekoracją okna. Warto zadbać o odpowiedni wzór do dziecięcej przestrzeni. Stawiając na gwiazdy, na pewno nie pożałujesz. Uniwersalny motyw dekoracyjny, w tym przypadku nawiązujący do Stanów Zjednoczonych, pozwoli na piękne udekorowanie okna. Zasłona na żabki w gwiazdy efektownie marszczą się, dając ciekawy efekt wizualny.

Zasłony na tunelu w gwiazdy

Jeżeli w pokoju dziecka dominującymi kolorami są czerwień, granat i szarość, idealną zasłoną dekoracyjną będzie ten model. Gwiazdy USA w wymienionych kolorach przepięknie uzupełnią aranżację wnętrza, tym bardziej, że znajdują się na neutralnym, białym tle. Ta zasłona na tunelu w gwiazdy zrobi wrażenie na każdym, kto wejdzie do dziecięcej przestrzeni.

Komplet pościeli w gwiazdy

Pościel w gwiazdy

Pościel gwiazdy

Kołdra w gwiazdy

Kołdra gwiazdy

Koc w gwiazdy

Koc gwiazdy

Kocyk minky w gwiazdy

Kocyk minky gwiazdy

Narzuta w gwiazdy

Narzuta gwiazdy

Narzuta na łóżko w gwiazdy

Narzuta na łózko gwiazdy

Poszewka w gwiazdy

Poszewka gwiazdy

Poszewki na poduszki w gwiazdy

Prześcieradło w gwiazdy

Prześcieradło gwiazdy

Poduszka w gwiazdy

Poduszka gwiazdy