Filtry

KOTEK

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci z kotkiem

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne kotek

Kolorowe zasłony, które wyróżniają się motywem przewodnim, są idealnym dodatkiem do dziecięcego pokoju. Tym razem są to szare zasłony w białe, szare i czerwone kotki. Zasłony dekoracyjne z kotkiem, polecane są jako dekoracja okna zarówno w pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Dzięki stonowanej kolorystyce, prezentują się bardzo elegancko.

Zasłony bawełniane kotek

Czy są dzieci, które nie lubią kotów? W przeważającej większości zasłona dla dzieci z motywem kotków wywoła uśmiech na twarzy dziecka. Właśnie dlatego tego wzoru nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Zasłony bawełniane z kotkiem mają czerwone, białe i szare kotki, które wypełniają całą zasłonę, która przez to jest bardzo oryginalna.

Zasłony dziecięce kotek

Czerwone, szare i białe kociaki, które pokrywają zasłony pokoju dziecięcego to bardzo ciekawe rozwiązanie dekoracyjne, które sprawi, że mały fan kotów będzie zachwycony. Wyróżniająca się zasłona dziecięca z kotkiem stworzy wyjątkową ozdobę w przestrzeni, która ma w końcu podobać się dziecku. Dzięki temu, że jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, posłuży przez dłuższy czas.

Zasłony na taśmie kotek

Zasłona z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny, pokryta wzorem w kotki, zrobi wrażenie na każdym dziecku. Nie dość, że jej kolorystyka jest bardzo ciekawa: szara, biała i czerwona, to jeszcze sam wzór wpływa na oryginalność dekoracji. Zasłona na taśmie z kotkiem została starannie wykonana, dlatego masz szansę stworzyć wyjątkową ozdobę okna.

Zasłony na żabki kotek

Twoje dziecko kocha kotki? Właśnie takie zasłony kolorowe musisz dla niego kupić. Spełniaj marzenia dzieci i otaczaj się dokładnie takimi dekoracjami, jakie są zgodne z ich zainteresowaniami. Na twarzy Twojego dziecka każdego dnia będzie widniał uśmiech. Szaro-biało-czerwono zasłona na żabki z kotkiem wygląda po prostu przepięknie.

Zasłony na tunelu kotek

Wśród niepowtarzalnych wzorów zasłon dla dzieci znajdują się kociaki. Słodkie, strojące różne miny, dostępne w biało-szaro-czerwonej kolorystyce zapewnią, że dekoracja okna w dziecięcym pokoju będzie jedyna w swoim rodzaju. Jeżeli zasłona na tunelu z kotkiem do dziecięcej przestrzeni, to tylko z tak wyrazistym motywem.

Komplet pościeli z kotkiem

Pościel z kotkiem

Pościel kotek

Kołdra z kotkiem

Kołdra kotek

Koc z kotkiem

Koc kotek

Kocyk minky z kotkiem

Kocyk minky kotek

Narzuta z kotkiem

Narzuta kotek

Narzuta na łóżko z kotkiem

Narzuta na łózko kotek

Poszewka z kotkiem

Poszewka kotek

Poszewki na poduszki z kotkiem

Prześcieradło z kotkiem

Prześcieradło kotek

Poduszka z kotkiem

Poduszka kotek