Filtry

PIÓRA

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w pióra

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w pióra

Białe zasłony z motywem piórek, idealnie nadają się do pokoju starszych dzieci, które uwielbiają „dorosłe wzory”. Już nie chcą otaczać się bajkowymi motywami, ponieważ uważają je za zbyt dziecinne. Zasłon dekoracyjna w pióra jest właśnie taka. Dzięki temu, że możesz zdecydować się na wykonane z bawełny zasłony, dekorację okna w pokoju nastolatka stworzysz bez większych problemów.

Zasłony bawełniane w pióra

Poza walorami estetycznymi, zasłony białe w dziecięcej przestrzeni powinny być również praktyczne. Połączenie tych dwóch czynników spowoduje, że dekoracja okna będzie jedyna w swoim rodzaju. Zasłona bawełniana w pióra z umieszczonymi na białym tle kolorowymi piórkami, sprawiają, że okno zwraca uwagę i prezentuje się bardzo ciekawie.

Zasłony dziecięce w pióra

Oprócz walorów praktycznych, jakie niewątpliwie spełniają białe zasłony w piórka, wyglądają one po prostu fenomenalnie. Idealnie sprawdzą się jako dekoracja okna w pokoju starszych dzieci. Fioletowo-niebieskie piórka rozrzucone po powierzchni białego materiału sprawiają, że zasłona dziecięcaa w pióra wygląda na bardzo lekką.

Zasłony na taśmie w pióra

Wybór zasłon dla dzieci jest bardzo duży. Wśród dostępnych propozycji możesz znaleźć warianty uniwersalne, pasujące zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Jedną z nich jest zasłona na taśmie w pióra. Niebiesko-fioletowa kolorystyka powoduje, że jest to odpowiedni wybór do dowolnego pokoju dziecięcego.

Zasłony na żabki w pióra

Świat dziecka jest kolorowy, bezproblemowy i pełen marzeń. Aby podkreślić ten wyjątkowy okres, warto zadbać o równie efektowne i pełne kolorów dekoracje w jego osobistej przestrzeni. Zasłona na żabki w pióra jest dobra dla chłopca i dziewczynki. Zasłony dla miłośników ptaków, które sprawdzą się idealnie to te z motywem piórek. Lekkie, zwiewne, a jednocześnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewnią znakomitą dekorację okna.

Zasłony na tunelu w pióra

Zasłony do pokoju dziecięcego z motywem piórek zachwycają bogatą, intensywną kolorystyką. Uniwersalny wzór, który sprawdzi się znakomicie w przestrzeni tworzonej dla starszych dzieci, jest bardzo atrakcyjny. Wielobarwny print spodoba się, ze względu na ciekawe zestawienie kolorystyczne. Zasłona na tunelu w pióra, ukaże pokój w całkiem innym wydaniu.

Komplet pościeli w pióra

Pościel w pióra

Pościel pióra

Kołdra w pióra

Kołdra pióra

Koc w pióra

Koc pióra

Kocyk minky w pióra

Kocyk minky pióra

Narzuta w pióra

Narzuta pióra

Narzuta na łóżko w pióra

Narzuta na łózko pióra

Poszewka w pióra

Poszewka pióra

Poszewki na poduszki w pióra

Prześcieradło w pióra

Prześcieradło pióra

Poduszka w pióra

Poduszka pióra