KOTWICE

Produkty dla dzieci w kotwice

Zasłony dekoracyjne w kotwice

Motyw marynistyczny do pokoju chłopca jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Mali chłopcy bardzo lubią statki, piratów i wszystko, co związane z morzem, dlatego białe zasłony w kotwice, stworzą dla nich bardzo ciekawą dekorację okna. Zasłona dekoracyjna w kotwice wygląda bardzo atrakcyjnie, a dzięki wykonaniu z wysokiej jakości bawełny, zagwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Zasłony bawełniane w kotwice

Zasłony białe są podstawowym wyposażeniem umieszczanym w wielu pomieszczeniach, w tym w pokoju dziecięcym. To, czy będą pasowały do przestrzeni, w dużej mierze zależy od nadrukowanego wzoru. Zasłona bawełniana w kotwice jest na tyle uniwersalna, że bez trudu wkomponujesz ją w przestrzeń tworzoną dla małego marynarza lub fanki nadmorskich klimatów. 

Zasłony dziecięce w kotwice

Klasyczny biały materiał wykorzystany do stworzenia tej zasłony do pokoju chłopca, jak i dziewczynki, został pokryty kotwicami w granatowo-morskiej kolorystyce. Zasłona dziecięca w kotwice posiada materiał, który pięknie układa się na oknie, tworząc niesamowitą dekorację, uzupełniającą aranżację pokoju w stylu marynistycznym. 

Zasłony na taśmie w kotwice

Zasłony białe w ciekawy sposób mogą wprowadzić nowy styl oraz motyw dekoracyjny w przestrzeni dla dziecka. W związku z tym, że zajmują dość dużą powierzchnię, są wyróżniającym się elementem. Wykonana z przyjaznej dla dziecka bawełny zasłona na taśmie w kotwice, urządzi dziecięcy pokój w stylu marynistycznym. 

Zasłony na żabki w kotwice

Niebanalne zasłony na żabki, które dostępne są w naszej ofercie, sprawią, że dekoracja pokoju dziecka w marynistycznym stylu będzie jak najbardziej możliwa. Białe zasłony zostały wzbogacone o wzór kotwic w niebieskich odcieniach. Zasłona na żabki w kotwice sprawi, że morski klimat w pokoju dziecka zostanie utrzymany. 

Zasłony na tunelu w kotwice

Tworząc pokój dla dziecka w marynistycznym stylu, warto zainwestować w zasłony białe z motywem kotwic. Symetrycznie rozmieszczone na bawełnianym materiale, zapewniają ciekawy akcent dekoracyjny w przestrzeni, w której mały marynarz poczuje się fantastycznie. Gotowa zasłona na tunelu w kotwice to opcja, na którą warto stawiać.

Filtry (71 products)

Cena

5,00 zł - 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.