Filtry

KRÓLICZKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w króliczki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w króliczki

Urządzając pokój dla dziecka, musisz wziąć pod uwagę jego potrzeby oraz upodobania. Miętowe zasłony zaskarbią sobie sympatię dzieci, które uwielbiają króliczki. Tym razem zwierzaki jeżdżą w sportowych samochodach. Zasłona dekoracyjna w króliczki jest przez to bardzo ciekawa, dynamiczna i przede wszystkim pełni bardzo ważną funkcję dekoracyjną.

Zasłony bawełniane w króliczki

Ciekawym sposobem na przystrojenie okna w dziecięcym pokoju są miętowe zasłony w króliczki, które jeżdżą jak szalone samochodami. Wesoło i stylowo. Takie dekoracje robią zawsze wrażenie i powodują, że masz okazję zrobić coś naprawdę interesującego w dziecięcej przestrzeni. Zasłona bawełniana w króliczki sprawi, że wybierając tak interesujący motyw przewodni, możesz uzyskać bardzo wyróżniająca się aranżację wnętrza.

Zasłony dziecięce w króliczki

Zasłona w króliczki idealnie dopasuje się do przestrzeni tworzonej z myślą o dzieciach. Modny wzór, który spodoba się dzieciom, zapewni piękną dekorację wnętrza, bez najmniejszych problemów. Zasłona dziecięca w króliczki zapewnia prosty montaż na tunelach, co powoduje, że zasłona dla dzieci nie będzie kłopotliwa podczas ściągania i zakładania.

Zasłony na taśmie w króliczki

Zasłona wykonana z wysokiej jakości bawełny, zapewni prywatność w dziecięcym pokoju, a w dodatku będzie znakomitym sposobem na uzyskanie ciemności w ciągu dnia. Zasłona na taśmie w króliczki jest idealnym wyborem zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Wprowadzą do przestrzeni wiele radości.

Zasłony na żabki w króliczki

Królikczi w samochodach? Czemu nie. Miętowe zasłony wzbogacone o ten wzór, są bardzo radosne. Idealnie wkomponują się w przestrzeń tworzoną z myślą o dzieciach. Zasłona na żabki w króliczki, umożliwia dowolny stopień zmarszczenia. Dziecko będzie zachwycone, że tak pięknie wyglądające zasłony zostaną umieszczone w oknie.

Zasłony na tunelu w króliczki

Króliczki w szybkich samochodach działają znakomicie na wyobraźnię. Są to stworzenia, które w wielu sytuacjach odnajdują się znakomicie, a zasłona bawełniana uzupełniona o ten motyw, zawsze robi wrażenie i działa fantastycznie na wyobraźnię dziecka. Zasłona na tunelu w króliczki podczas wyścigów na pewno zapewni bardzo ciekawą dekorację okna.

Komplet pościeli w króliczki

Pościel w króliczki

Pościel króliczki

Kołdra w króliczki

Kołdra króliczki

Koc w króliczki

Koc króliczki

Kocyk minky w króliczki

Kocyk minky króliczki

Narzuta w króliczki

Narzuta króliczki

Narzuta na łóżko w króliczki

Narzuta na łózko króliczki

Poszewka w króliczki

Poszewka króliczki

Poszewki na poduszki w króliczki

Prześcieradło w króliczki

Prześcieradło króliczki

Poduszka w króliczki

Poduszka króliczki