Filtry

LAS

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w las

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w las

Maluchy kochają żywe kolory oraz motywy zwierzęce, dokładnie takie jakie ma zasłona dekoracyjna w las. Właśnie dlatego powstały zielone zasłony z liskami i niedźwiedziami. Idealnie wpisują się w aranżację dziecięcego pokoju dostosowana do potrzeb dziewczynki, jak i chłopca. Uniwersalny wzór zagwarantuje stworzenie pokoju bardzo atrakcyjnego, świetnie wyglądającego.

Zasłony bawełniane w las

Zwierzęce motywy bardzo dobrze przemawiają do dziecięcej wyobraźni, dlatego nie ma co się dziwić, że ten wzór znajduje się na wielu naszych zasłonach, w tym na modeli z motywem lasu. Spośród drzew wyłaniają się głowy lisków i niedźwiadków, które zerkają na poczynania dziecka. Będą stały na straży bezpieczeństwa i właściwego zachowania Twojej pociechy. Zasłona bawełniana w las będzie więc dobrą inwestycją.

Zasłony dziecięce w las

Kolorowe zasłony na tunelach są bardzo dobrym wyborem dla rodziców, którzy chcą ułatwić sobie życie. Zasłona dziecięca w las posiada taśmy, przez co ich zakładanie i ściąganie nie stanowi problemu, dlatego dbanie o czystość zasłon będzie komfortowe. Przemycone na zasłonach zwierzątka, na pewno spodobają się dziecku, które uwielbia otaczać się ulubionymi pupilami.

Zasłony na taśmie w las

Jak najłatwiej jest udekorować pokój dziecka? Decydując się na jeden kolor przewodni i drobny akcent dekoracyjny. W tym przypadku zielone zasłony z motywem lasu i wystającymi pomiędzy drzewami kolorowymi liskami sprawią, że chłopięcy i dziewczęcy pokój, zyska wyjątkową dekorację okna. Zasłona na  taśmie w las to trafiony wybór dla miłośników spacerów w lesie.

Zasłony na żabki w las

Zasłony przygotowywane do pokoju dziecka muszą odznaczać się podwyższoną trwałością, ponieważ wymagają częstego prania. Kolorowe zasłony w liski, które znajdziesz w naszej ofercie, takie właśnie są. Zasłona na żabki w las jest zapinana na żabki, przez co nie stwarza problemów podczas zawieszania, jak i ściągania. Jednocześnie wyglądają po prostu przepięknie.

Zasłony na tunelu w las

Las kryje wiele tajemnic, które zapewne Twoje dziecko chce odkryć. Co go może zaskoczyć? Przede wszystkim różnorodność gatunkowa zwierząt. Taka właśnie jest zasłona tunelu w las. Spomiędzy drzew wyłaniają się niedźwiadki i lisy. Kto wie, co jeszcze Twoje dziecko będzie mogło odkryć. Kolorowe zasłony są pełne zagadek.

Komplet pościeli w las

Pościel w las

Pościel las

Kołdra w las

Kołdra las

Koc w las

Koc las

Kocyk minky w las

Kocyk minky las

Narzuta w las

Narzuta las

Narzuta na łóżko w las

Narzuta na łózko las

Poszewka w las

Poszewka las

Poszewki na poduszki w las

Prześcieradło w las

Prześcieradło las

Poduszka w las

Poduszka las