Filtry

BOHO

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci boho

Czytaj więcej

Zasłony w stylu boho

Zasłony w łapacze snów z powodzeniem odnajdą się w każdym pokoju tworzonym z myślą o dziecku. Zasłona dekoracyjna boho, pozwoli na maksymalny wypoczynek, ponieważ z jej pomocą przestrzeń zostanie zaaranżowana wyjątkowo spokojnie, harmonijnie i delikatnie. Żółte zasłony z łapaczami snów zapewnią dziecku spokojny sen, niezależnie od pory dnia.

Zasłony boho

Inspirująca aranżacja, która spowoduje, że dziecko będzie wychowywało się w otoczeniu symboli o określonym przekazie, jak najbardziej jest dobrym pomysłem. Jej elementem może być zasłona w łapacze snów. Zasłona bawełniana boho zawierają motyw przewodni łapaczy snów, jest ciekawym sposobem na udekorowanie okna w dziecięcej sypialni.

Zasłony boho na taśmie

Wybierając zasłony do pokoju dziecięcego dla chłopca, jak i dziewczynki, zwykle jest dylemat, na jaki wzór postawić. Uniwersalnym są łapacze snów, które niosą za sobą bardzo ładny przekaz: sny są na tyle ważne, że warto je zapamiętać. Można w nich śnić, spełniać marzenia. Zasłona dziecięca boho sprawi, że właśnie to będzie robić Twoje dziecko.

Zasłony na taśmie boho

Specjalnie przygotowane z myślą o rodzicach chcących wprowadzić metaforyczne symbole do dziecięcej przestrzeni zasłony w łapacze snów, są przyjemnym akcentem dekoracyjnym, na który zdecydowanie warto postawić. Zasłona na taśmie boho wygląda efektownie, dopełnia cudowną aranżację przestrzeni dla dziecka.

Zasłony na żabki boho

Wysokiej jakości zasłony do pokoju chłopca, jak i dziewczynki, które sprawią, że dekoracja okna będzie wyjątkowa, to zdecydowanie zasłony żółte w łapacze snów. Motyw, jaki został na nich wykorzystany ma głębokie przesłanie. Sny dziecka są bardzo wyjątkowe, warto je zapamiętać. Zasłona na żabki boho przeniesie malucha w sferę marzeń, cudowną i niematerialną.

Zasłony boho na żabki

Sny są bardzo ważną częścią rozwoju każdego człowieka. Można w nich kreować rzeczywistość oraz marzyć. Ważne, aby pamiętać o tym, co się śniło. Dobrze, jeżeli w otoczeniu dziecka znajdą się łapacze snów. Lekka zasłona na tunelu boho, zawierające motyw łapaczy snów, jest częstym wyborem rodziców do pokoi dziewczęcych, jak i chłopięcych.

Komplet pościeli w boho

Pościel w boho

Pościel boho

Kołdra w boho

Kołdra boho

Koc w boho

Koc boho

Kocyk minky w boho

Kocyk minky boho

Narzuta w boho

Narzuta boho

Narzuta na łóżko w boho

Narzuta na łózko boho

Poszewka w boho

Poszewka boho

Poszewki na poduszki w boho

Prześcieradło w boho

Prześcieradło boho

Poduszka w boho

Poduszka boho