Filtry

ŁAPKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w łapki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w łapki

Białe zasłony w psie łapki spodobają się dzieciom, które uwielbiają zwierzęta. Możesz sprawić dziecku ogromną radość, gdy w jego pokoju zawisną właśnie takie zasłony. Zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny, gwarantującej brak wystąpienia reakcji alergicznej u wrażliwych dzieci. Zasłona dekoracyjna w łapki posiada wygodne duże tunele, które pozwalają na bezproblemowy montaż na karniszach. 

Zasłony bawełniane w łapki

Białe zasłony dla dziecka sprawdzają się zawsze. Masz możliwość zastosowania wtedy dowolnego koloru ścian. Tym bardziej, jeżeli na zasłonach zostanie umieszczony czarny wzór łapek zwierzęcych. Zasłona bawełniana w łapki, nie daje żadnych przeciwwskazań, aby cudownie zaaranżować pokój dziecka, w dosłownie dowolny sposób.

Zasłony dziecięce w łapki

Zasłony ozdobne ze wzorem łapek są bardzo ciekawym pomysłem na neutralną dekorację okna. Zasłona dziecięca w łapki ma czarno-białą kolorystykę i pozostawia bardzo dużą swobodę przy aranżacji przestrzeni.  W końcu można pozwolić sobie na dowolną kolorystykę ścian oraz pozostałych dekoracji. Zasłony do pokoju dziecięcego w takim wydaniu są prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zasłony na taśmie w łapki

Zadrukowane łapkami białe zasłony stanowią uniwersalną dekorację dziecięcego pokoju. Długo się nie znudzą, zawsze będą wyglądały pięknie. Zasłona na taśmie w łapki jest idealna zarówno do dziewczęcej, jak i chłopięcej przestrzeni. Nie sposób się im oprzeć, ponieważ nawiązują w najprostszy sposób do motywów zwierzęcych. Musisz je kupić dla małego fana zwierzaków.

Zasłony na żabki w łapki

Uniwersalne motywy przewodnie, które widoczne są przy wielu zasłonach w naszej ofercie, dają możliwość tworzenia wyjątkowych dekoracji w dziecięcym pokoju. Lekka zasłona na żabki w łapki jest ciekawym rozwiązaniem, które możesz zastosować, aby okno prezentowało się przepięknie.

Zasłony na tunelu w łapki

Motywem, który spodoba się wielu dzieciom są łapki. Umieszczone na białym tyle, prezentują się efektownie. Zasłona na tunelu w łapki w takim wydaniu daje wiele możliwości do aranżacji wnętrza. Można poszaleć z dodatkami, a jednocześnie mieć pewność, że dekoracja okna będzie wyjątkowa i elegancka.

Komplet pościeli w łapki

Pościel w łapki

Pościel łapki

Kołdra w łapki

Kołdra łapki

Koc w łapki

Koc łapki

Kocyk minky w łapki

Kocyk minky łapki

Narzuta w łapki

Narzuta łapki

Narzuta na łóżko w łapki

Narzuta na łózko łapki

Poszewka w łapki

Poszewka łapki

Poszewki na poduszki w łapki

Prześcieradło w łapki

Prześcieradło łapki

Poduszka w łapki

Poduszka łapki