ŁAPKI

Produkty dla dzieci w łapki

Zasłony dekoracyjne w łapki

Białe zasłony w psie łapki spodobają się dzieciom, które uwielbiają zwierzęta. Możesz sprawić dziecku ogromną radość, gdy w jego pokoju zawisną właśnie takie zasłony. Zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny, gwarantującej brak wystąpienia reakcji alergicznej u wrażliwych dzieci. Zasłona dekoracyjna w łapki posiada wygodne duże tunele, które pozwalają na bezproblemowy montaż na karniszach. 

Zasłony bawełniane w łapki

Białe zasłony dla dziecka sprawdzają się zawsze. Masz możliwość zastosowania wtedy dowolnego koloru ścian. Tym bardziej, jeżeli na zasłonach zostanie umieszczony czarny wzór łapek zwierzęcych. Zasłona bawełniana w łapki, nie daje żadnych przeciwwskazań, aby cudownie zaaranżować pokój dziecka, w dosłownie dowolny sposób.

Zasłony dziecięce w łapki

Zasłony ozdobne ze wzorem łapek są bardzo ciekawym pomysłem na neutralną dekorację okna. Zasłona dziecięca w łapki ma czarno-białą kolorystykę i pozostawia bardzo dużą swobodę przy aranżacji przestrzeni.  W końcu można pozwolić sobie na dowolną kolorystykę ścian oraz pozostałych dekoracji. Zasłony do pokoju dziecięcego w takim wydaniu są prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Zasłony na taśmie w łapki

Zadrukowane łapkami białe zasłony stanowią uniwersalną dekorację dziecięcego pokoju. Długo się nie znudzą, zawsze będą wyglądały pięknie. Zasłona na taśmie w łapki jest idealna zarówno do dziewczęcej, jak i chłopięcej przestrzeni. Nie sposób się im oprzeć, ponieważ nawiązują w najprostszy sposób do motywów zwierzęcych. Musisz je kupić dla małego fana zwierzaków.

Zasłony na żabki w łapki

Uniwersalne motywy przewodnie, które widoczne są przy wielu zasłonach w naszej ofercie, dają możliwość tworzenia wyjątkowych dekoracji w dziecięcym pokoju. Lekka zasłona na żabki w łapki jest ciekawym rozwiązaniem, które możesz zastosować, aby okno prezentowało się przepięknie.

Zasłony na tunelu w łapki

Motywem, który spodoba się wielu dzieciom są łapki. Umieszczone na białym tyle, prezentują się efektownie. Zasłona na tunelu w łapki w takim wydaniu daje wiele możliwości do aranżacji wnętrza. Można poszaleć z dodatkami, a jednocześnie mieć pewność, że dekoracja okna będzie wyjątkowa i elegancka. 

Filtry (71 products)

Cena

5,00 zł - 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.