Filtry

KAKTUSY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w kaktusy

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w kaktusy

Słuchajcie uważnie, co podoba się dziecku, a z wyborem odpowiednich zasłon nie będziecie mieć problemu. Dzieci bardzo często jasno komunikują swoje upodobania. Zasłona dekoracyjna w kaktusy spodoba się dzieciom, które lubią lamy i kolor miętowy. Jeżeli właśnie takie informacje otrzymujesz od dziecka, miętowe zasłony w lamy muszą znaleźć się w Twoim koszyku.

Zasłony bawełniane w kaktusy

Pokój dziecka może posiadać wiele motywów przewodnik. Jednym z najpopularniejszych są oczywiście zwierzęta, które dzieci wręcz ubóstwiają. Miętowe zasłony z białymi lamami odnajdą się w dziecięcej przestrzeni znakomicie. Zasłona bawełniana w kaktusy ma kolor, który jest bardzo oryginalny i ciekawy. Motyw z lamami na pewno wywoła uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Zasłony dziecięce w kaktusy

Jeżeli marzysz o ciekawej dekoracji okna w przestrzeni dziecięcej, zasłony do pokoju dziecięcego w lamy, na pewno powinny znaleźć się w kręgu Twoich zainteresowań. Dlaczego zasłona dziecięca w kaktusy ? Ponieważ są po prostu przesłodkie, tak samo jak lamy. Miętowy kolor świetnie pasuje do przestrzeni tworzonej zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Zasłony na taśmie w kaktusy

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz zasłony miętowe w lamy. Czy ten wzór nie jest wspaniały? Wręcz idealnie pasuje do dziecięcego pokoju, w którym nie może brakować radości, kolorów i wyjątkowych akcentów. Zasłona na taśmie w kaktusy została wykonana z wysokiej jakości bawełny. Gwarantuje piękną dekorację okna w dziewczęcym oraz chłopięcym pokoju.

Zasłony na żabki w kaktusy

Pięknie wyglądają w każdym oknie, umożliwiają dowolne marszczenie, dostępne są w atrakcyjnej kolorystyce. Miętowe zasłony w lamy stanowią idealną dekorację okna w pokoju dziecka. Zasłona na żabki w kaktusy może być umieszczona zarówno w przestrzeni dla chłopca, jak i dziewczynki, ze względu na zastosowaną uniwersalną kolorystykę, jak i motyw przewodni.

Zasłony na tunelu w kaktusy

Chcesz stworzyć wyjątkowy wystrój dziecięcego pokoju? Chcesz, by pokój był piękny i przytulny? Stawiając na miętowe zasłony z motywem lamy, na pewno taki efekt możesz uzyskać. Niby jest to mały szczegół, ale zasłona na tunelu w kaktusy buduje wnętrze, zwraca uwagę i powoduje, że dziecko poczuje się w stworzonej przestrzeni wyjątkowo.

Komplet pościeli w kaktusy

Pościel w kaktusy

Pościel kaktusy

Kołdra w kaktusy

Kołdra kaktusy

Koc w kaktusy

Koc kaktusy

Kocyk minky w kaktusy

Kocyk minky kaktusy

Narzuta w kaktusy

Narzuta kaktusy

Narzuta na łóżko w kaktusy

Narzuta na łózko alpaki

Poszewka w kaktusy

Poszewka kaktusy

Poszewki na poduszki w kaktusy

Prześcieradło w kaktusy

Prześcieradło kaktusy

Poduszka w kaktusy

Poduszka kaktusy