Filtry

PANDA

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w pandy

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w pandy

Zabawny design, neutralne kolory, przyjemny materiał to przepis na idealne zasłony do pokoju dziecięcego. Możesz się na nie zdecydować, jeżeli chcesz, aby w pokoju dziecka znalazł się słodki motyw przewodni. Na pewno zasłona dekoracyjna w pandy się do tego grona zalicza. Wybierz tę opcję dla osiągnięcia zadowalającego efektu.

Zasłony bawełniane w pandy

Pandy rządzą! Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości! Są to zwierzęta, które znajdują się w gronie ulubionych wielu dzieci. Modne zasłony z pandami, utrzymane w biało-czarnej kolorystyce, świetnie wyglądają, przyciągają uwagę i tworzą typowo dziecięcą atmosferę. Zasłona bawełniana w pandy może być bez żadnych problemów zastosowana zarówno w sypialni dziewczynki, jak i chłopca.

Zasłony dziecięce w pandy

Zasłona, o której czystość możesz zadbać bez najmniejszych problemów, dzięki możliwości prania w pralce to zasłona dziecięca w pandy. Biała zasłona z czarno-białymi pandami zapewni słodką, atrakcyjną dekorację okna. Co więcej, zasłona dziecięca w pandy, dzięki neutralnej kolorystyce, nie ma żadnych problemów, aby dopasować do niej dowolną kolorystykę wnętrza.

Zasłony na taśmie w pandy

Dysponujemy nowoczesnymi zasłonami do dziecięcego pokoju, które są jedyne w swoim rodzaju. Potwierdzają to białe zasłony w pandy, które są wyjątkowe pod wieloma względami. Modna zasłona na taśmie w pandy w typowo dziecięcy wzór, wprowadzi fantastyczną atmosferę do dziecięcego pokoju. Są to przepiękne zasłony do pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

Zasłony na żabki w pandy

Choć gotowe zasłony na żabki dostępne są w wielu wzorach i kolorach, rodzice bardzo często stawiają na klasykę. Białe zasłony w czarno-białe pandy na pewno się do tego grona zaliczają. Gwarantują wykonanie atrakcyjnej dekoracji okna, do której można dopasować wiele kolorowych dodatków. Zasłona na żabki w pandy nie daje pod tym względem Tobie żadnych ograniczeń.

Zasłony na tunelu w pandy

Wesołe, rezolutne, a jednocześnie przesypiające większość dnia misie pandy powinny być wzorem do naśladowania dla najmłodszych dzieci. W końcu podczas snu maluch rośnie, rozwija się. Zasłona na tunelu w pandy z nadrukowanymi pandkami uzupełnią klasyczną dekorację dziecięcego pokoju.

Komplet pościeli w pandy

Pościel w pandy

Pościel pandy

Kołdra w pandy

Kołdra pandy

Koc w pandy

Koc pandy

Kocyk minky w pandy

Kocyk minky pandy

Narzuta w pandy

Narzuta pandy

Narzuta na łóżko w pandy

Narzuta na łózko pandy

Poszewka w pandy

Poszewka pandy

Poszewki na poduszki w pandy

Prześcieradło w pandy

Prześcieradło pandy

Poduszka w pandy

Poduszka pandy