Filtry

MYSZKA MIKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w myszki miki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w myszki miki

Traktujesz urządzanie pokoju dziecka bardzo poważnie? Zasłona, na którą się zdecydujesz, musi podobać się nie tylko Tobie, ale także Twojemu dziecku. Biała zasłona ze wzorem głów Myszki Miki, na pewno spodoba się wielu dzieciom. Jest to postać przewijająca się w wielu bajkach, dlatego zasłona dekoracyjna w myszki miki jest bardzo dobrze znana dzieciom.

Zasłony bawełniane w myszki miki

Jak do tej pory, Myszka Miki jeszcze nie znudziła się dzieciom. Pojawia się w wielu bajkach, jest modyfikowana, tworzone są z jej udziałem różnorakie historie. Białe zasłony z czarnymi i żółtymi głowami Myszki Miki to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeżeli chodzi o dekorację okna w dziecięcym pokoju. Zasłona bawełniana w myszki miki jest uszyta z bawełny najwyższej jakości.

Zasłony dziecięce w myszki miki

Zasłony do pokoju dziecięcego sprawiają, że przestrzeń od razu jest dużo bardziej przytulna, atrakcyjna wizualnie i praktyczna. W każdej chwili możesz zacienić pokój, jeżeli dziecko chce się zdrzemnąć. Zasłona dziecięca w myszki miki, dzięki uniwersalnemu motywowi głów Myszki Miki, aranżacja nabierze bardzo ciekawego, eleganckiego charakteru.

Zasłony na taśmie w myszki miki

Zasłony do pokoju dziecka nie muszą być krzykliwe, aby robić wrażenie. Wystarczy postawić na zasłony białe w tak minimalistyczny wzór, jak głowy Myszki Miki, a zdecydowanie możesz cieszyć się z przepięknej dekoracji okna, wyglądającej gustownie i bardzo efektownie. Zasłona na tasmie w myszki miki spełnia zasadę, że czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Zasłony na żabki w myszki miki

Myszka Miki ozdabiająca białe zasłony wykonane z bawełny, to już prawdziwy klasyk. Dzieci z zapartym tchem śledzą poczynania małej myszki w popularnych bajkach. Walk Disney kilkadziesiąt lat temu stworzył ogromny hit, z którego czerpie współczesna popkultura. Zasłona na żabki w myszki miki sprawdzi się do pokoju dziecięcego dla chłopca i dziewczynki.

Zasłony na tunelu w myszki miki

Od lat nie traci na popularności. O kim mowa? Myszce Miki. Oglądają ją kolejne pokolenia dzieci. Choć Walt Disney tworzy jej różne wcielenia, zawsze są tak samo atrakcyjna. Dokładnie tak, jak zasłona na tunelu w myszki miki, którą znajdziesz w naszej ofercie. Na białym tle umieszczona została czarna i żółta głowa Myszki Miki.

Komplet pościeli w myszki miki

Pościel w myszki miki

Pościel myszka miki

Kołdra w myszki miki

Kołdra myszka miki

Koc w myszki miki

Koc myszka miki

Kocyk minky w myszki miki

Kocyk minky myszka miki

Narzuta w myszki miki

Narzuta myszka miki

Narzuta na łóżko w myszki miki

Narzuta na łózko myszka miki

Poszewka w myszki miki

Poszewka myszka miki

Poszewki na poduszki w myszki miki

Prześcieradło w myszki miki

Prześcieradło myszka miki

Poduszka w myszki miki

Poduszka myszka miki