Filtry

MYSZKA MINNIE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w myszki minnie

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w myszki minnie

Szukasz inspiracji do urządzenia pokoju dla swojej córki? Może nią być biała zasłona ze wzorem czarnej i różowej głowy Myszki Minnie. Zasłona dekoracyjna w myszki minnie jest uniwersalna, a jednocześnie typowo dziewczęca kolorystyka powoduje, że masz szansę stworzyć wyjątkową dekorację okna, zwracającą uwagę i wyróżniającą się.

Zasłony bawełniane w myszki minnie

Jeżeli chcesz pomysłowo zaaranżować pokój, w którym ma spędzać jak najwięcej czasu Twoja córka, na karniszu powinna zawisnąć zasłona z motywem Myszki Minnie. Zasłona bawełniana w myszki minnie z czarnymi i różowymi głowami Myszki Minnie zagwarantuje przygotowanie dekoracji okiennej, która idealni wpasuje się w klimat dziewczęcej przestrzeni.

Zasłony dziecięce w myszki minnie

Chcesz dać swojemu dziecku wiele radości w życiu? Zadbaj, aby w jego pokoju znalazły się piękne białe zasłony z popularnym motywem. Jest nim zdecydowanie wzór głowy Myszki Minnie. Zasłona dziecięca w myszki minnie da dziecku wiele radości, ponieważ będzie otoczone swoimi ulubionymi bohaterami z bajek.

Zasłony na taśmie w myszki minnie

Zasłony białe są fantastyczną ozdobą dla dziecięcego pokoju. Sprawiają, że okno wygląda pięknie, a co najważniejsze, wnętrze staje się bardzo przytulne. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu minimalistycznego wzoru z głów Myszki Minnie, uroczy klimat w dziecięcym pokoju będzie panował nieustannie. Zasłona na taśmie w myszki minnie ze względu na obecność różowego akcentu, zasłona dedykowana jest do pokoju dla dziewczynki.

Zasłony na żabki w myszki minnie

Motywem przewodnim w pokoju Twojej córki może być Myszka Minnie. Dlaczego? Występuje w popularnych bajkach Walta Disneya, dlatego Twoje dziecko ją na pewno zna. Gdy zasłona na żabki w myszki minnie ozdobi okno, na pewno dziecko będzie zachwycone. Białe zasłony z tym popularnym wzorem wyglądają bardzo ciekawie.

Zasłony na tunelu w myszki minnie

Czy Myszka Minnie jest ulubioną bajką Twoje dziecka? Jeżeli tak, wiesz już, jakie zasłony do pokoju dziecięcego musisz kupić. Na białym tle zostały umieszczone czarne i różowe głowy myszki miki. Zasłona na tunelu w myszki minnie uzupełni dekorację pokoju każdej małej fanki Myszki Minnie.

Komplet pościeli w myszki minnie

Pościel w myszki minnie

Pościel myszka minnie

Kołdra w myszki minnie

Kołdra myszka minnie

Koc w myszki minnie

Koc myszka minnie

Kocyk minky w myszki minnie

Kocyk minky myszka minnie

Narzuta w myszki minnie

Narzuta myszka minnie

Narzuta na łóżko w myszki minnie

Narzuta na łózko myszka minnie

Poszewka w myszki minnie

Poszewka myszka minnie

Poszewki na poduszki w myszki minnie

Prześcieradło w myszki minnie

Prześcieradło myszka minnie

Poduszka w myszki minnie

Poduszka myszka minnie