Filtry

MISIE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w misie

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w misie

Standardowym kolorem, który świetnie będzie wyglądał w przestrzeni dla dziecka jest szary. Stonowany kolor zapewni duże możliwości pod względem aranżacji pokoju dla dziecka. Dzięki nadrukowanym na materiale pandom, prezentują się one bardzo radośnie. Zasłona dekoracyjna w misie sprawia, że przestrzeń okienna jest bardzo atrakcyjna.

Zasłony bawełniane w misie

Zasłony są ważnym aspektem dekoracyjnym w dziecięcej przestrzeni. Jeżeli wybierzesz ulubiony wzór, jak i kolor dziecka, będzie zachwycone z efektu finalnego. Możesz postawić na szare zasłony z wesołymi misiami. Zasłona bawełniana w misie sprawi, że dekoracja dziecięcej sypialni będzie za jej sprawą jedyna w swoim rodzaju.

Zasłony dziecięce w misie

Zasłony do pokoju dziewczynki i chłopca są dodatkiem, który pozwala na stworzenie przestrzeni, o której marzy dziecko. Wszystko dlatego, że nadrukowane na nich wzory mogą być zgodne z ich zainteresowaniami. Zasłona dziecięca w misie to dobry wybór, gdy Twoje dziecko lubi misie. Możesz kupić szare zasłony właśnie z tymi słodkimi zwierzątkami.

Zasłony na taśmie w misie

Pięknie układające się na karniszu szare zasłony są idealnym dodatkiem do przestrzeni dziecięcej. Dzięki temu, że został na nich nadrukowany wzór z pandami, są radosne. Idealnie wkomponują się w przestrzeń stworzoną z myślą o dzieciach. Modna zasłona na taśmie w misie zawieszane na żabkach lub haczykach, zapewni idealną dekorację okna.

Zasłony na żabki w misie

Zasłona szara w pandy to klasyk, jeżeli chodzi o dekoracje w dziecięcym pokoju. Decydując się na ten motyw przewodni masz pewność, że dziecko będzie zachwycone z efektu finalnego. W końcu kto nie lubi misiów? Atrakcyjne wizualna zasłona na żabki w misie dostępna w stonowanej kolorystyce sprawi, że okno będzie wyglądało po prostu przepięknie.

Zasłony na tunelu w misie

Tańczące pandy na pewno rozweselą każde dziecko. Właśnie z tego powodu motyw ten został wykorzystany na zasłonach, które możesz zawiesić w dziecięcym pokoju na karniszu. Zasłona na tunelu w misie to zarówno zasłona chłopięca, jak i dziewczęca, ze względu na uniwersalny motyw dekoracyjny oraz szarą kolorystykę.

Komplet pościeli w misie

Pościel w misie

Pościel misie

Kołdra w misie

Kołdra misie

Koc w misie

Koc misie

Kocyk minky w misie

Kocyk minky misie

Narzuta w misie

Narzuta misie

Narzuta na łóżko w misie

Narzuta na łózko misie

Poszewka w misie

Poszewka misie

Poszewki na poduszki w misie

Prześcieradło w misie

Prześcieradło misie

Poduszka w misie

Poduszka misie