Filtry

POJAZDY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w pojazdy

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w pojazdy

Wybierając zasłony do pokoju dziecięcego, kieruj się jego zainteresowaniami, ale i ogólnym zamysłem, jaki chcesz zrealizować. Zasłona dekoracyjna z pojazdami, na pewno świetnie wkomponuje się w aranżację pokoju chłopca, który jest wielkim fanem motoryzacji. Z ich pomocą zaaranżujesz okno w wyjątkowo atrakcyjny sposób.

Zasłony bawełniane w pojazdy

Wszystkie produkty do dziecięcego pokoju warto kupować z naturalnych tkanin. W naszej ofercie znajdziesz białe zasłony w rozmaite pojazdy, które są wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Szerokie tunele, w jakie zostały wzbogacone, gwarantują bezpieczny i bezproblemowy montaż. Zasłona bawełniana w pojazdy posiada certyfikat OEKOTEX-100

Zasłony dziecięce w pojazdy

Zasłona z pojazdami z powodzeniem może znaleźć się w pokoju tworzonym z myślą o dzieciach, a w szczególności chłopcach, którzy ubóstwiają samochody. Chcą, aby były widoczne w każdym miejscu, w którym się znajdują. Ciekawy wzór, który posiada zasłona dziecięca z pojazdami, na pewno ułatwi aranżację pokoju dla chłopca.

Zasłony na taśmie w pojazdy

Tekstylne dekoracje, którymi są zasłony białe w pojazdy, to obowiązkowy akcent ozdobny, o którym nie możesz zapomnieć urządzając pokój dla małego chłopca. Zasłona na taśmie z pojazdami z modnymi nadrukami sprawi, że przestrzeń dla malucha będzie idealnie dopełniona. Atrakcyjny wzór zapewni młodemu człowiekowi pozytywny odbiór całego pokoju.

Zasłony na żabki w pojazdy

Ozdobna, wyróżniająca się poprzez zastosowane na niej samochody i kręte drogi zasłona, obowiązkowo powinna znaleźć się w pokoju małego fana motoryzacji. Zwykle w takiej przestrzeni jest dużo motywów samochodowych, dlatego zasłona na żabki z pojazdami zdecydowanie poprawi dekorację okna i idealnie wkomponuje się w aranżację wnętrza.

Zasłony na tunelu w pojazdy

Zasłony do pokoju dziecięcego mogą być dostępne w wielu kolorach i wzorach. Warto decydować się raczej na stonowane warianty, które nie będą rozpraszały dziecka i wprowadzą do jego przestrzeni harmonię. Ciekawym motywem jest zasłona na tunelu z pojazdami z nadrukowanymi samochodami, drogami i drzewami. W chłopięcym pokoju sprawdzi się znakomicie.

Komplet pościeli w pojazdy

Pościel w pojazdy

Pościel pojazdy

Kołdra w pojazdy

Kołdra pojazdy

Koc w pojazdy

Koc pojazdy

Kocyk minky w pojazdy

Kocyk minky pojazdy

Narzuta w pojazdy

Narzuta pojazdy

Narzuta na łóżko w pojazdy

Narzuta na łózko pojazdy

Poszewka w pojazdy

Poszewka pojazdy

Poszewki na poduszki w pojazdy

Prześcieradło w pojazdy

Prześcieradło pojazdy

Poduszka w pojazdy

Poduszka pojazdy