Filtry

KRÓLIKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w króliki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w króliki

Podążając zgodnie z aktualnymi trendami, możesz urządzić pokój dziecka w szarościach, bielach, czerniach i innych klasycznych kolorach. W taki zamysł świetnie wpisują się zasłona dekoracyjna z królikami na okna we wzór rajdowych królików. Szalone, a stonowane przez kolorystykę zasłony, cudownie ożywią przestrzeń okienną w dziecięcym pokoju.

Zasłony bawełniane w króliki

Zasłony dopasowane do ogólnego stylu, w którym urządzany jest pokój dziecka, zawsze wyglądają znakomicie. Zasłona bawełniana w króliki z pędzącymi w samochodach królikami, zrobi furorę w przestrzeni tworzonej dla małych fanów motoryzacji. Typowo dziecięcy motyw zapewni fantastyczną atmosferę w pokoju.

Zasłony dziecięce w króliki

Do dziecięcego pokoju warto wybrać zasłony o charakterze dekoracyjnym, ale i praktycznym. Gotowe zasłony z tunelami i motywem króliczków sprawdzą się w tej roli znakomicie. Zasłona dziecięca w króliki, nie dość, że pięknie wyglądaja, to jeszcze dzięki temu, że materiał jest gruby, gwarantuje zaciemnienie pokoju dziecka bez najmniejszych problemów.

Zasłony na taśmie w króliki

Dla małych fanów zmotoryzowanych królików została przygotowana zasłona na taśmie w króliki, która jest wykonana z wysokiej jakości bawełny. Zasłona na taśmie w króliki jest idealna do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Ożywią przestrzeń i sprawią, że pod wieloma względami będzie atrakcyjna. Co najważniejsze, na twarzy dziecka zagości uśmiech za każdym razem, gdy spojrzy na te zasłony.

Zasłony na żabki w króliki

Szara zasłona, na której zostały umieszczone zwariowane króliki w rajdowych samochodach, wygląda fenomenalnie. Jest dynamiczna, radosna i bardzo oryginalna. Zasłona na żabki w króliki to dekoracja, jakiej każdy pokój dziecka potrzebuje. Musi się w nim dużo dziać. Zasłona bawełniana z tak atrakcyjnym motywem dekoracyjnym na pewno to zagwarantuje.

Zasłony na tunelu w króliki

Rajdowe króliki są pełne energii, radości i chcą przeżywać nowe przygody. Zupełnie, jak Twoje dziecko! Bezapelacyjnie zasłona na tunelu w króliki na okna z motywem zwariowanych królików musi znaleźć się w przestrzeni Twojego dziecka, które pragnie nowych przygód, chce podbijać świat i czerpać z niego jak najwięcej. Ruchliwe dzieci zyskają jeszcze więcej energii patrząc na te króliki.

Komplet pościeli w króliki

Pościel w króliki

Pościel króliki

Kołdra w króliki

Kołdra króliki

Koc w króliki

Koc króliki

Kocyk minky w króliki

Kocyk minky króliki

Narzuta w króliki

Narzuta króliki

Narzuta na łóżko w króliki

Narzuta na łózko króliki

Poszewka w króliki

Poszewka króliki

Poszewki na poduszki w króliki

Prześcieradło w króliki

Prześcieradło króliki

Poduszka w króliki

Poduszka króliki