Filtry

PIWONIE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w piwonie

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w różyczki

Pokój dziecięcy zawsze wyróżnia się spośród wszystkich pomieszczeń w domu. Szczególnie jest to widoczne, gdy urządza się pokój dla nastolatki. Musi tam być „po dorosłemu”. Idealną zasłoną, na którą możesz się zdecydować do pokoju nastolatki jest ten model. Motyw kwiatowy zawsze sprawdzi się w pokoju dorastającej dziewczyny. Zasłona dekoracyjna z różyczkami przypadnie do gustu każdej dziewczynie.

Zasłony bawełniane w różyczki

Wybierając zasłony do pokoju dziecka, zwróć uwagę na jego wiek. Dla dorastającej dziewczynki, nie będą już atrakcyjne typowo bajkowe motywy. Trzeba postawić na coś bardziej „dorosłego”, a w tej roli znakomicie sprawdzą się błękitne zasłony z kwiatowym motywem. Zasłona bawełniana z różyczkami pozwoli uzyskać za jej sprawą stylowy efekt dekoracji wnętrza.

Zasłony dziecięce w różyczki

Przygotuj magiczne miejsce do zabawy i spędzania czasu dla swojego dziecka. Starannie uszyta gotowa zasłona dziecięca z różyczkami sprawi, że uda się przygotować atrakcyjną przestrzeń dla dziecka. Stylowe połączenie kolorystyczne, jakie zostało tu zastosowane, gwarantuje osiągnięcie bardzo pozytywnych efektów wizualnych.

Zasłony na taśmie w różyczki

Zasłony w rajskie kwiaty stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych w pokoju dorastającej dziewczynki. Budują typowo kobiecy wystrój, który jest bardzo naturalny, przyjazny i sprzyja spędzaniu cudownego czasu. Bezpieczny materiał, z jakiego została wykonana zasłona na taśmie z różyczkami, jest dodatkowym atutem.

Zasłony na żabki w różyczki

Jeżeli dekoracja okna w dziecięcym pokoju ma być udana, musisz postawić na kolorowe zasłony, które są zgodne z zainteresowaniami Twojego dziecka. Dziewczynki, szczególnie te dorastające, na pewno będą zachwycone, gdy w ich oknach zawiśnie zasłona na żabki z różyczkami. Róże z zielonymi liśćmi, umieszczone na błękitnym tle, wyglądają bardzo elegancko.

Zasłony na tunelu w różyczki

Rajski ogród może zagościć w pokoju małej elegantki wraz z zasłonami dekoracyjnymi na tunelu. Stonowana kolorystyka utrzymana w barwach różu i zieleni, prezentuje się bardzo elegancko, a zasłony na okna wyglądają przez to interesująco. Zasłona na tunelu z różyczkami w pokoju każdej dziewczynki zapewni fantastyczną dekorację okna.

Komplet pościeli w różyczki

Pościel w różyczki

Pościel różyczki

Kołdra w różyczki

Kołdra różyczki

Koc w różyczki

Koc różyczki

Kocyk minky w różyczki

Kocyk minky różyczki

Narzuta w różyczki

Narzuta różyczki

Narzuta na łóżko w różyczki

Narzuta na łózko różyczki

Poszewka w różyczki

Poszewka różyczki

Poszewki na poduszki w różyczki

Prześcieradło w różyczki

Prześcieradło różyczki

Poduszka w różyczki

Poduszka różyczki