Filtry

ARBUZY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w arbuzy

Czytaj więcej

Zasłony w arbuzy

Pokój dziecka zawsze powinien wyróżniać się spośród wszystkich pomieszczeń, które znajdą się w domu. Decydując się na zasłony w czarno-białe pasy, na których zostały umieszczone soczyste arbuzy, na pewno ten efekt uda się uzyskać. Zasłony dziecięce z motywem owoców na pewno zagwarantują stworzenie oryginalnej przestrzeni.Zasłona dekoracyjna z arbuzami poprawi nastrój każdemu.

Zasłony arbuzy

Kto powiedział, że zasłony dziecięce muszą posiadać wyłącznie motywy bajkowe? Zawsze można zdecydować się na coś oryginalnego np. soczyste arbuzy umieszczone na czarno-białych pasach. Zasłona bawełniana z arbuzami wygląda efektownie, przyciąga uwagę i sprawia, że aranżacja pokoju dziecięcego na pewno nie będzie nudna. 

Zasłony w arbuzy na żabki

Jeżeli chcesz, aby dziecko pokochało swój pokój, postaw na atrakcyjne dekoracje. Ciekawą oraz oryginalną zasłoną jest ta z motywem arbuzów. Umieszczone na czarno-białych pasach owoce wyglądają bardzo ciekawie. Zasłona dziecięca w arbuzy sprawi, że zasłony na pewno będą wyróżniały się wśród dekoracji w dziecięcej przestrzeni.

Zasłony w arbuzy na taśmie

Zaprojektowane z myślą o wprowadzeniu do pokoju dziecka oryginalnego elementu zasłony białe w czarne paski i soczyste arbuzy, są w stanie w wyjątkowy sposób udekorować przestrzeń. Tak oryginalnej zasłony dawno nie było, dlatego jeżeli Twoim celem jest urozmaicenie przestrzeni dziecka, to zasłona na taśmie z arbuzami idealna dla Ciebie. 

Zasłony na żabki w arbuzy

Chcesz wprowadzić do dziecięcej przestrzeni nieoczywistą dekorację okna? Zasłony na żabki w arbuzy takie właśnie są. Dzięki owocowemu motywowi, czarno-białe pasy prezentują się bardzo oryginalnie i powodują, że zasłona na żabki z arbuzami jest jedyna w swoim rodzaju. Dopasujesz je do gustu dzieci, które uwielbiają jeść, chcą się wyróżniać, a jednocześnie uwielbiają otaczać się wyjątkowymi dekoracjami. 

Zasłony na taśmie w arbuzy

Jak zachęcić dziecko do jedzenia owoców? Powinno się ich znaleźć jak najwięcej w jego otoczeniu. Zasłona na tunelu z arbuzami dla dzieci z soczystymi arbuzami na pewno zachęci malucha do sięgnięcia po większą ilość przepysznych owoców. Została wykonana z wysokiej jakości bawełny, a tunele ułatwiają jej zawieszanie, jak i ściąganie.

Komplet pościeli w arbuzy

Pościel w arbuzy

Pościel arbuzy

Kołdra w arbuzy

Kołdra arbuzy

Koc w arbuzy

Koc arbuzy

Kocyk minky w arbuzy

Kocyk minky arbuzy

Narzuta w arbuzy

Narzuta arbuzy

Narzuta na łóżko w arbuzy

Narzuta na łózko arbuzy

Poszewka w arbuzy

Poszewka arbuzy

Poszewki na poduszki w arbuzy

Prześcieradło w arbuzy

Prześcieradło arbuzy

Poduszka w arbuzy

Poduszka arbuzy