Filtry

SZACHOWNICA

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w szachownice

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w szachownice

Zasłony w pokoju dziecięcym mają przede wszystkim ograniczać dostęp światła, gdy dziecko śpi w dzień lub chcemy, aby pospało nieco dłużej, niż do wschodu słońca. Zasłona dekoracyjna w szachownicę to pewność, że lekko zaciemni pokój i spowoduje, że będą w nim panowały idealne warunki do snu.

Zasłony bawełniane w szachownice

Ze względu na komfort najmłodszych, w ich pokoju obowiązkowo powinny znaleźć się zasłony, które zapobiegną wczesnej pobudce, gdy słońce będzie świeciło. Sprawią również, że w ciągu dnia bez problemów można będzie uciąć sobie drzemkę. Zasłona bawełniana w szachownice ma uniwersalny wzór, jakim jest czarno-biała szachownica.

Zasłony dziecięce w szachownice

Zasłony to najbardziej uniwersalna dekoracja, jaką możesz wprowadzić do dziecięcej przestrzeni. Jeżeli nie chcesz, aby była dominująca, postaw na standardowy wzór w stonowanej kolorystyce. Czarno-biała szachownica zawsze się sprawdzi. Zasłona dziecięca w szachownice jest neutralna, a jednocześnie powoduje, że w pokoju dziecka może znaleźć się dowolna aranżacja. 

Zasłony na taśmie w szachownice

Uniwersalne zasłony białe, które wkomponują się idealnie niemal w każdą aranżację dziecięcego pokoju posiadają wzór szachownicy. Zasłona na taśmie z szachownicą zostanie z Tobą i Twoim dzieckiem przez dłuższy czas, ponieważ jest to motyw, który nie znudzi się, można będzie uzyskać z jego pomocą ciekawą aranżację.

Zasłony na żabki w szachownice

Niezwykle klimatyczne, atrakcyjne wnętrze dla swojego dziecka stworzysz wybierając zasłony we wzór szachownicy. Jest to motyw, który spodoba się przede wszystkim dorastającym dzieciom, które już wyrosły ze wzorów typowo dziecięcych. Zasłona na żabki w szachownice w czarno-białej kolorystyce idealnie dopasuje się do każdej przestrzeni.

Zasłony na tunelu w szachownice

Tworzenie eleganckiego pokoju dla dziecka wymaga wielu starań, ale na szczęście dostępnych jest wiele uniwersalnych wzorów, z których możesz skorzystać, np. szachownica. Zasłona na tunelu w szachownice utrzymana w biało-czarnej kolorystyce, wpłynie pozytywnie na rozwój dziecka, a jednocześnie zasłony dziecięce zadbają o elegancką dekorację przestrzeni okiennej.

Komplet pościeli w szachownice

Pościel w szachownice

Pościel szachownica

Kołdra w szachownice

Kołdra szachownica

Koc w szachownice

Koc szachownica

Kocyk minky w szachownice

Kocyk minky szachownica

Narzuta w szachownice

Narzuta szachownica

Narzuta na łóżko w szachownice

Narzuta na łózko szachownica

Poszewka w szachownice

Poszewka szachownica

Poszewki na poduszki w szachownice

Prześcieradło w szachownice

Prześcieradło szachownica

Poduszka w szachownice

Poduszka szachownica