Filtry

KOTY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w koty

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w koty

W naszej ofercie znajdziesz gotowe zasłony z motywem szalonych kotów, które wyglądają przecudnie. Białe zasłony, na których zostały umieszczone koty w różnych dziwnych pozach, bardzo zwracają uwagę. Dekoracja okna będzie dzięki temu atrakcyjna. Zasłona dekoracyjna w koty, zwróci na siebie uwagę, ze względu na ciekawy motyw przewodni, który został na nich zastosowany.

Zasłony bawełniane w koty

Zasłony do pokoju dziecka, aby były trafionym wyborem, muszą posiadać motyw przewodni zgodny z zainteresowaniami pociechy. Jeżeli Twoje dziecko uwielbia koty, to zasłona bawełniana w koty będzie doskonałą inwestycją. Dzięki atrakcyjnym kolorom, jakie zostały umieszczone na zasłonie, nie będzie problemu, aby stworzyć z ich udziałem ciekawą dekorację.

Zasłony dziecięce w koty

Chcesz dodać przytulności przestrzeni, która tworzona jest z myślą o dziecku? Zasłony do pokoju dziewczynki, jak i chłopca, które pomogą ten efekt uzyskać, powinny mieć słodkie wzory. Nie ma chyba nic milszego i atrakcyjniejszego niż kotki strojące różne miny i ustawiające się w przezabawnych pozycjach. Zasłona dziecięca w koty wprowadzi wiele radości do dziecięcego pokoju.

Zasłony na taśmie w koty

Motyw kotków jest idealny dla miłośników tych wyjątkowych zwierząt, które przecudownie mruczą, przymilają się i zachęcają, aby je głaskać. Równie urocze są białe zasłony w różnokolorowe kotki. Zasłona na tasmie w koty utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, z czerwonymi akcentami, dlatego daje duże pole do aranżacji. 

Zasłony na żabki w koty

Tworząc strefę do zabawy, nauki i odpoczynku, musisz uważnie dobierać wykorzystywane motywy dekoracyjne. Ciekawym wyborem na pewno będzie zasłona na żabki w koty. Białe zasłony ożywione poprzez tak zwariowany motyw dekoracji, przyciągną uwagę, rozweselą dziecko, a także pozwolą na stworzenie przestrzeni, która będzie po prostu radosna.

Zasłony na tunelu w koty

W życiu Twojego dziecka powinna być przynajmniej odrobina szaleństwa. To pobudza do działania, dodaje energii i sprawia, że maluch jest wesoły. Szalone kotki, które posiadają gotowe zasłony wprowadzą wiele radości w życie Twojego dziecka. Zasłona na tunelu w koty sprawi, że od razu na jego twarzy pojawi się zawadiacki uśmiech.

Komplet pościeli w koty

Pościel w koty

Pościel koty

Kołdra w koty

Kołdra koty

Koc w koty

Koc koty

Kocyk minky w koty

Kocyk minky koty

Narzuta w koty

Narzuta koty

Narzuta na łóżko w koty

Narzuta na łózko koty

Poszewka w koty

Poszewka koty

Poszewki na poduszki w koty

Prześcieradło w koty

Prześcieradło koty

Poduszka w koty

Poduszka koty