Filtry

KUCYKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w kucyki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w kucyki

Tęczowe kucyki, które zostały umieszczone na żółtym tle, gwarantują cudowną dekorację okna w dziecięcym pokoju. Zasłona dekoracyjna z kucykami, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie są mali fani kucyków. Możesz dziecku sprawić ogromną radość, gdy zdecydujesz się właśnie na te zasłony do aranżacji okna.

Zasłony bawełniane w kucyki

Biała zasłona w tęczowe kucyki ociepli wnętrze i spowoduje, że przestrzeń będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Zasłona bawełniana z kucykami wykonana z wysokiej jakości bawełny, jest bardzo prosta w montażu, ponieważ zawiesza się ją na szerokich tunelach. To powoduje, że dbanie o jej czystość nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Zasłony dziecięce w kucyki

Każdy pokój dziecka jest inny, ale jedno pozostaje niezmienne: pragnienie stworzenia przestrzeni atrakcyjnej, przytulnej i radosnej. Jeżeli postawisz na zasłony kolorowe w ciekawe wzory, na pewno ten efekt uda się uzyskać. Jednym z popularniejszych motywów, który gości w dziewczęcych pokojach są kucyki. Zasłona dziecięca z kucykami w tęczowe koniki ubarwi przestrzeń dedykowaną dla dziecka.

Zasłony na taśmie w kucyki

Idealne zasłony do dziecięcego pokoju to takie, które potrafią stworzyć niebanalną atmosferę w przestrzeni, która ma sprzyjać odpoczynkowi, relaksowi i zdobywaniu nowych umiejętności. Dla najmłodszych atrakcyjnym motywem będą na pewno kucyki, które pojawiają się w wielu bajkach. Zasłona na taśmie w kucyki sprawi, że dziecko będzie zachwycone, że ma w swoim pokoju zasłony w te wyjątkowe zwierzęta.

Zasłony na żabki w kucyki

W przestrzeni najmłodszych, powinny znaleźć się motywy z ulubionych bajek oraz książeczek. Zasłona na żabki z kucykami sprawi, że dziecko w takim otoczeniu będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo. Jeżeli kucyki są ulubionymi zwierzątkami Twojego dziecka, koniecznie musisz kupić te zasłony ozdobne.

Zasłony na tunelu w kucyki

Kucyki pojawiają się w wielu bajkach dla dzieci. W większości, są ulubionymi zwierzętami dziewczynek, dlatego, jeżeli jakiś motyw powinien pojawić się w ich pokoju, to zdecydowanie musi to być tęczowy kucyk. Zasłona na tunelu w kucyki dla dzieci została przygotowana z wysokiej jakości bawełny, a stonowana kolorystyka sprawi, że dekoracja okna będzie wyjątkowa.

Komplet pościeli w kucyki

Pościel w kucyki

Pościel kucyki

Kołdra w kucyki

Kołdra kucyki

Koc w kucyki

Koc kucyki

Kocyk minky w kucyki

Kocyk minky kucyki

Narzuta w kucyki

Narzuta kucyki

Narzuta na łóżko w kucyki

Narzuta na łózko kucyki

Poszewka w kucyki

Poszewka kucyki

Poszewki na poduszki w kucyki

Prześcieradło w kucyki

Prześcieradło kucyki

Poduszka w kucyki

Poduszka kucyki