Filtry

TRÓJKĄTY NIEBIESKIE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci z niebieskimi trójkątami

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w trójkąty niebieskie

Dzieci, które są już nastolatkami, bardzo często chcą, aby ich pokój przypominał sypialnię dorosłych. Zasłona dekoracyjna z niebieskimi tójkątami pozwoli na stworzenie dekoracji okna, która nie będzie typowo dziecięca. Ciekawa kolorystka, w której wyróżnia się kolor niebieski oraz żółty, pozwoli na stworzenie radosnej, a jednocześnie stonowanej dekoracji okna.

Zasłony bawełniane w trójkąty niebieskie

Zasłona w pokoju dziecka powinna być na tyle gruba, aby nie przepuszczała promieni słonecznych po zasunięciu. Taka właśnie jest zasłona bawełniana z niebieskimi trójkątami, wykonana z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Ciekawa kolorystyka, jaką wyróżnia się ten model powoduje, że bez żadnych problemów możesz go wprowadzić zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca.

Zasłony dziecięce w trójkąty niebieskie

Wykonane z wysokiej jakości bawełny niebieskie zasłony, gwarantują przygotowanie dekoracji okna prezentującej się atrakcyjnie, a jednocześnie bardzo elegancko. Umieszczone na materiale trójkąty, sprawiają, że możliwości aranżacyjnych w przestrzeni jest naprawdę bardzo dużo. Starannie uszyta zasłona dziecięca z niebieskimi trójkątami jest dodatkiem, w który warto zainwestować.

Zasłony na taśmie w trójkąty niebieskie

Jeżeli Twoje dziecku wyrosło już z motywów typowo bajkowych, pora zmienić dekorację w jego pokoju. Przyszedł czas na bardziej „dorosłe” wzory, a w tej roli bardzo dobrze sprawdzają się trójkąty. Zasłona na taśmie z niebieskimi trójkątami udekoruje okno w ciekawy sposób, sprawi, że wyrazisty wzór będzie gwarantował aranżację na najwyższym poziomie.

Zasłony na żabki w trójkąty niebieskie

W przestrzeni tworzonej dla chłopców nie ma miejsca na kolor różowy. Dominującym kolorem jest zazwyczaj niebieski, a także wszystkie ciemniejsze odcienie. Zasłona na żabki z niebieskimi trójkątami, która jest dostępna w naszej ofercie, stanowi uniwersalny motyw dekoracji, na który możesz się zdecydować, aby ozdobić okno w chłopięcym pokoju.

Zasłony na tunelu w trójkąty niebieskie

Wielobarwne trójkąty są ciekawym motywem dekoracyjnym, który może znaleźć się na zasłonach w pokoju dziewczęcym, jak i chłopięcym. Niebieskie, białe, czarne i żółte kolory pozwolą na stworzenie wyjątkowo atrakcyjnej przestrzeni dziecięcej, w której maluch poczuje się dobrze. Gotowa zasłona na tunelu z niebieskimi trójkątami to zagwarantuje.

Komplet pościeli w trójkąty niebieskie

Pościel w trójkąty niebieskie

Pościel trójkąty niebieskie

Kołdra w trójkąty niebieskie

Kołdra trójkąty niebieskie

Koc w trójkąty niebieskie

Koc trójkąty niebieskie

Kocyk minky w trójkąty niebieskie

Kocyk minky trójkąty niebieskie

Narzuta w trójkąty niebieskie

Narzuta trójkąty niebieskie

Narzuta na łóżko w trójkąty niebieskie

Narzuta na łózko trójkąty niebieskie

Poszewka w trójkąty niebieskie

Poszewka trójkąty niebieskie

Poszewki na poduszki w trójkąty niebieskie

Prześcieradło w trójkąty niebieskie

Prześcieradło trójkąty niebieskie

Poduszka w trójkąty niebieskie

Poduszka trójkąty niebieskie