TRÓJKĄTY RÓŻOWE

Produkty dla dzieci w różowe trójkąty

Zasłony dekoracyjne w różowe trójkąty

Naturalnym etapem, który musi przejść rodzic z dziećmi jest pozbycie się z pokoju motywów bajkowych i postawienie na neutralne, czyli np. wzory geometryczne. Zasłona dekoracyjna z różowymi trójkątami w kolorze różowym, niebieskim, żółtym i czarnym, pozwoli na stworzenie atrakcyjnej dekoracji okna, świetnie wyglądającej, a jednocześnie spełniającą dwie funkcje: dekoracyjną oraz praktyczną.

Zasłony bawełniane w różowe trójkąty

Elementy różowe z góry przesądzają, w jakim pokoju zostanie umieszczony element dekoracyjny. Modne zasłony w trójkąty, z różowymi akcentami dekoracyjnymi, w cudowny sposób uzupełnią aranżację pokoju dziewczynki. Ten „dorosły” wzór pozostanie na pewno na dłuższy czas w dziecięcej przestrzeni. Zasłona bawełniana z różowymi trójkątami tak szybko się nie znudzi.

Zasłony dziecięce w różowe trójkąty

Róż jest domeną pokojów dla dziewczynek. Możesz go jednak przemycić w subtelny sposób, bez zbędnej przesady, wybierając zasłony do pokoju dziewczynki w trójkąty. Zasłona zawiera kilka podstawowych kolorów, dlatego jest bardzo ciekawa. Zasłona dziecięca z różowymi trójkątami zapewni cudowną dekorację okna, prezentującą się znakomicie.

Zasłony na taśmie w różowe trójkąty

Zrezygnuj z oklepanych zasłon, które umieszczane są w standardowych pokojach dziecięcych. Postaw na modne zasłony w geometryczne wzory. Zasłona na tasmie z różowymi trójkątami to znakomita inwestycja już na kilka lat. Ze względu na obecność różowego koloru, zasłony świetnie będą wyglądały w dziewczęcej przestrzeni. Nadadzą wnętrzu przytulnego, bardzo eleganckiego charakteru.

Zasłony na żabki w różowe trójkąty

Chcąc zadbać o komfortowy sen i odpoczynek dziecka, musisz kupić zasłony, które lekko przyciemniom pokój. Po ich zasłonięciu, dziecko będzie miało idealne warunki do snu także w dzień. Zasłony w różowe trójkąty na pewno w tej roli sprawdzą się znakomicie. Jest to atrakcyjnie wyglądająca zasłona na żabki z różowymi trójkątami do pokoju dziewczynki.

Zasłony na tunelu w różowe trójkąty

Chcesz przemycić nieco różowego koloru do dziewczęcego pokoju? W subtelny sposób zrobisz to kupując zasłony niebieskie z różowymi trójkątami. Całość wygląda bardzo ciekawie, ze względu na przemyślane zestawienie kolorystyczne. Zasłona na tunelu z różowymi trójkątami daje duże pole do aranżacji wnętrza.

Komplet pościeli w różowe trójkąty

Pościel w różowe trójkąty

Pościel różowe trójkąty

Kołdra w różowe trójkąty

Kołdra różowe trójkąty

Koc w różowe trójkąty

Koc różowe trójkąty

Kocyk minky w różowe trójkąty

Kocyk minky różowe trójkąty

Narzuta w różowe trójkąty

Narzuta różowe trójkąty

Narzuta na łóżko w różowe trójkąty

Narzuta na łózko różowe trójkąty

Poszewka w różowe trójkąty

Poszewka różowe trójkąty

Poszewki na poduszki w różowe trójkąty

Prześcieradło w różowe trójkąty

Prześcieradło różowe trójkąty

Poduszka w różowe trójkąty

Poduszka różowe trójkąty

Filtry (73 products)

Cena

5,00 zł - 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.