Filtry

LAMY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w lamy

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w lamy

Modne zasłony do pokoju dziecka to takie, których motywem przewodnim są zwierzęta. Szare zasłony wzbogacone o wzór lamy, wywołują uśmiech na twarzy dziecka. Prezentują się bardzo atrakcyjnie, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny. Zasłona dekoracyjna w lamy posiada duże tunele, które ułatwiają jej zakładanie i ściąganie z karnisza.

Zasłony bawełniane w lamy

Delikatne, przyjazne dla dzieci wzory, jakie posiadają zasłony do pokoju dziecięcego w lamy, zdecydowanie powinny stanowią podstawową dekorację, na jaką zdecydujesz się, aby dokończyć urządzanie. Modna i stylowa zasłona bawełniana w lamy, którą tutaj prezentujemy, lekko zaciemni pokój, gdy dziecko będzie chciało uciąć sobie popołudniową drzemkę.

Zasłony dziecięce w lamy

Motywy zwierzęce bardzo dobrze pasują do przestrzeni tworzonej z myślą o dzieciach. Dlaczego zasłona dziecięca w lamy ? Ponieważ większość dzieci po prostu lubi zwierzęta. Możesz postawić na wesołe lamy, które znalazły się na szarych zasłonach. Są to przepiękne zasłony do pokoju chłopca, jak i dziewczynki, zapewniające fantastyczną dekorację okna. 

Zasłony na taśmie w lamy

Brakuje radości w pokoju Twojego dziecka? Zasłona na taśmie w lamy na pewno sprawi, że szczęście zagości w każdym zakamarku pokoju dziecięcego. Zasłony dziecięce z tak wyjątkowym wzorem obowiązkowo muszą zawisnąć na karniszu. W końcu tyle radości co lamy, nie dają żadne inne zwierzęta. 

Zasłony na żabki w lamy

Zaprojektowane z myślą o małych miłośnikach lam zasłony do pokoju chłopca i dziewczynki, przepięknie ozdobią każde okno. Utrzymane w szarej kolorystyce, świetnie dopasują się do niemal każdej aranżacji wnętrza. Zasłona na żabki w lamy sprawi, że dziecko będzie miało szansę każdego dnia po przebudzeniu obserwować ulubione zwierzątka.

Zasłony na tunelu w lamy

Każde dziecko lubi lamy, ponieważ są to miłe zwierzęta, które poprawiają humor. Zasłona na tunelu w lamy posiada kolorystykę, która jest neutralna więc dopasujesz ją do każdej aranżacji wnętrza. Zasłona na tunelu w lamy zawiesza się bardzo wygodnie, przez co jej używanie nie sprawia kłopotów.

Komplet pościeli w lamy

Pościel w lamy

Pościel lamy

Kołdra w lamy

Kołdra lamy

Koc w lamy

Koc lamy

Kocyk minky w lamy

Kocyk minky lamy

Narzuta w lamy

Narzuta lamy

Narzuta na łóżko w lamy

Narzuta na łózko lamy

Poszewka w lamy

Poszewka lamy

Poszewki na poduszki w lamy

Prześcieradło w lamy

Prześcieradło lamy

Poduszka w lamy

Poduszka lamy