Filtry

WRÓŻKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci we wróżki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w wróżki

Urocze, białe zasłony we wróżki, zapewnią cudowną dekorację okna w pokoju małej dziewczynki. Marzenia stają się realne, gdy masz możliwość wybrania dla swojego dziecka jej ulubionej postaci z bajek. Zasłona została wykonana z wysokiej jakości certyfikowanej bawełny. Zasłona dekoracyjna w wróżki wpłynie pozytywnie na samopoczucie dziecka.

Zasłony bawełniane w wróżki

Ciekawie prezentująca się biała zasłona we wróżki jest idealnym dodatkiem do pokoju dla każdej dziewczynki. Zasłona bawełniana w wróżki, urozmaici dekorację okna i spowoduje, że będzie ona w każdym aspekcie dopełniona. Z pozoru banalny wzór, pozostanie z Twoim dzieciom na dłużej, ze względu na jego uniwersalność. 

Zasłony dziecięce w wróżki

Zasłona bawełniana stanowi dodatkową dekorację, która w cudowny sposób ubarwia przestrzeń, nadaje wnętrzu osobisty charakter. Zasłona dziecięca we wróżki jest dobrana do indywidualnych potrzeb dziewczynek, które uwielbiają bajkę o Królewnie Śnieżce, której marzenia o wybraniu się na bal spełnia właśnie wróżka. 

Zasłony na żabki w wróżki

Montowane na taśmie i żabkach zasłony ozdobne są idealnym dodatkiem do dziecięcej przestrzeni. Zasłony białe na żabki, które zostały wzbogacone o wzór wróżek, gwarantują, że dekoracja okna w dziecięcym pokoju będzie niezwykła, jedyna w swoim rodzaju i wyróżniająca się. Masz pewność, że zasłona na żabki w wróżki zapewni przytulną atmosferę w pokoju dziecka. 

Zasłony na taśmie w wróżki

Możesz kupić zasłony, które przeniosą Twoje dziecko w świat wyobraźni i spełniania marzeń. Białe zasłony w gwiazdki i wróżki, na pewno pozwolą taki efekt uzyskać. Zasłona na taśmie w wróżki zdecydowanie stworzy dekorację, która będzie się podobała, a jednocześnie wprowadzi do przestrzeni dziecięcej wyjątkowo słodki, uroczy i przytulny klimat. 

Zasłony na tunelu w wróżki

Kto spełnia marzenia dzieci? Oczywiście wróżki! Warto na każdym kroku przypominać dziecku, że wszystko w życiu jest możliwe, jeżeli tylko bardzo się tego pragnie. Zasłona na tunelu w wróżki z nadrukowanymi kolorowymi wróżkami oraz gwiazdkami, na pewno zbierała będzie wiele życzeń od dziecka, czekających jedynie na realizację.

Komplet pościeli w wróżki

Pościel w wróżki

Pościel wróżki

Kołdra w wróżki

Kołdra wróżki

Koc w wróżki

Koc wróżki

Kocyk minky w wróżki

Kocyk minky wróżki

Narzuta w wróżki

Narzuta wróżki

Narzuta na łóżko w wróżki

Narzuta na łózko wróżki

Poszewka w wróżki

Poszewka wróżki

Poszewki na poduszki w wróżki

Prześcieradło w wróżki

Prześcieradło wróżki

Poduszka w wróżki

Poduszka wróżki