Filtry

KSIĘŻNICZKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w księżniczki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w księżniczki

Szare zasłony są doskonałym tłem dla aranżacji w pokoju dziecka. Nawet wtedy, gdy znajduje się na nich motyw przewodni, jakim są księżniczki. Zasłona dekoracyjna w księżniczki ma na tyle uniwersalne wzory, że w przestrzeni dziecięcej, a przede wszystkim dziewczęcej, odnajdzie się znakomicie, zapewniają cudowną aranżację.

Zasłony bawełniane w księżniczki

Ciekawym pomysłem dekoracyjnym, który możesz wprowadzić do pokoju dziecka są szare zasłony we księżniczki. Delikatne, a jednocześnie wyróżniające się zasłony zapewnią interesującą dekorację. Wystarczy, że zdecydujesz się na zasłony bawełniane, a na pewno wygląd pokoju Twojego dziecka będzie jedyny w swoim rodzaju. Zasłony bawełniane w księżniczki są bezpieczne dla dzieci.

Zasłony dziecięce w księżniczki

Gwiazdki i księżniczki, które stały się głównym motywem przewodnim szarej zasłony, zapewniają cudowną dekorację okna w dziewczęcym pokoju. Z łatwością można je powiesić, ponieważ zostały wyposażone w praktyczne tunele. Ich nawlekanie na karnisz, jak i ściąganie z niego jest bardzo proste. Zasłona dziecięca w księżniczki to taka zasłona ozdobna w jaką warto zainwestować.

Zasłony na taśmie w księżniczki

Zasłony, które wyglądają tak uroczo, muszą wzbogacić pokój małej dziewczynki. Zasłona na taśmie w księżniczki ma widoczne na nich księżne, które spełnią wszystkie marzenia małej księżniczki. Zasłona szara zagwarantuje piękną, a jednocześnie stonowaną dekorację okna. Układa się swobodnie, ponieważ ma wszytą taśmę do marszczenia, a jest zapinana na żabki lub haczyki.

Zasłony na żabki w księżniczki

Dlaczego zasłony dziecięce są tak wyjątkowym elementem dekoracyjnym? Zasłona na żabki w księżniczki, zawiera przecudowne wzory. Zasłony szaro różowe z wróżkami są akcentem dekoracyjnym, w który warto zainwestować, jeżeli chcesz wykonać wspaniałą ozdobę okna w pokoju małej dziewczynki. Decydując się na ten model, uzyskać bardzo ciekawy efekt wizualny.

Zasłony na tunelu w księżniczki

Wróżki w szarościach, choć same są bardzo kolorowe, umieszczone zostały na jednolitym tle, które tonuje feerię barw. Pozwala to na stworzenie cudownej dekoracji okna, bez przesadnego nasycenia wnętrza kolorami. Zasłona na tunelu w księżniczki robi to w bardzo dobry sposób, a dzięki wykonaniu z bawełny, jest maksymalnie bezpieczna dla każdego dziecka.

Komplet pościeli w księżniczki

Pościel w księżniczki

Pościel księżniczki

Kołdra w księżniczki

Kołdra księżniczki

Koc w księżniczki

Koc księżniczki

Kocyk minky w księżniczki

Kocyk minky księżniczki

Narzuta w księżniczki

Narzuta księżniczki

Narzuta na łóżko w księżniczki

Narzuta na łózko księżniczki

Poszewka w księżniczki

Poszewka księżniczki

Poszewki na poduszki w księżniczki

Prześcieradło w księżniczki

Prześcieradło księżniczki

Poduszka w księżniczki

Poduszka księżniczki