Filtry

ZYGZAK

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w zygzak

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w zygzak

Nowoczesne zasłony to przede wszystkim takie, które są utrzymane w stonowanej kolorystyce. Zasłona dekoracyjna zyzgak posiada biało-czarne zygzaki i prezentuje się elegancko. Możesz wprowadzić je do pokoju dziecka malutkiego, jak i nieco starszego. Wpiszą się w każdą aranżację pokoju, w której liczy się klasa, elegancja oraz chęć stworzenia harmonijnego wnętrza.

Zasłony bawełniane w zygzak

Doskonałym pomysłem na stworzenie uniwersalnej dekoracji w dziecięcym pokoju są biało-czarne zasłony. Wzór zygzaka nie znudzi się szybko, dlatego inwestycja w te zasłony jest jak najbardziej opłacalna. Zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny. Zasłona bawełniana zygzak gwarantuje prosty montaż, ze względu na szerokie tunele.

Zasłony dziecięce w zygzak

Jeżeli w oknie, w dziecięcym pokoju znajdą się zasłony dekoracyjne, w razie potrzeby, można ograniczyć wpadanie do niego promieni słonecznych. Ponadto, pozwolą na stworzenie przytulnej przestrzeni, która będzie sprzyjała odpoczynkowi i nauce. Zasłona dziecięca zygzak będzie najlepszym wyborem, gdy szukasz aranżacji neutralnej, nierozpraszającej, czyli w czarno-białe zygzaki. 

Zasłony na taśmie w zygzak

Zasłony zygzaki w standardowym biało-czarnym kolorze zapewnią uroczą dekorację w pokoju dziecięcym. Jest to geometryczny wzór, który na pewno szybko się nie znudzi, a można do niego dobierać dodatki w dowolnych kolorach. Zasłona na taśmie w zygzak przepięknie układa się na karniszu, co dodatkowo potęguje cudowny efekt aranżacyjny. 

Zasłony na żabki w zygzak

Zasłony do pokoju chłopca i dziewczynki, które mają być uniwersalne, pięknie wyglądać przez dłuższy czas to zdecydowanie zasłony zygzaki. Biało-czarny kolor powoduje, że bez żadnych problemów dobierzesz do tej dekoracji okna pozostałe ozdoby. Zasłona na żabki w zygzak daje pełną swobodę i możliwość zaaranżowania przestrzeni w bardzo ciekawy sposób.

Zasłony na tunelu w zygzak

Zasłony zygzak świetnie sprawdzą się w eleganckiej, stonowanej przestrzeni tworzonej dla dzieci. Czasem nie warto stawiać na zwariowane kolory, jeżeli Twoje dziecko potrzebuje wyciszenia i bezpiecznej przestrzeni do zabawy. Zasłona na tunelu zygzak, która ma biało-czarną kolorystykę stymuluje połączenia nerwowe w mózgu, a to prowadzi to pozytywnego rozwoju dziecka. Taką moc ma nasza zasłona dekoracyjna.

Komplet pościeli w zygzak

Pościel w zygzak

Pościel zygzak

Kołdra w zygzak

Kołdra zygzak

Koc w zygzak

Koc zygzak

Kocyk minky w zygzak

Kocyk minky zygzak

Narzuta w zygzak

Narzuta zygzak

Narzuta na łóżko w zygzak

Narzuta na łózko zygzak

Poszewka w zygzak

Poszewka zygzak

Poszewki na poduszki w zygzak

Prześcieradło w zygzak

Prześcieradło zygzak

Poduszka w zygzak

Poduszka zygzak