PRZEŚCIERADŁO BAWEŁNIANE Z GUMKĄ - KOLORY JEDNOLITE

Prześcieradło bawełniane z gumką – kolory jednolite – zadbaj o wygodę swojego dziecka

Prześcieradło na gumce to jeden z elementów podstawowego wyposażenia każdego łóżka z materacem. Dobrze dobrane, gwarantuje wygodny i komfortowy sen na idealnie gładkiej powierzchni. Nie możesz pozostawić jego wyboru przypadkowi, jeżeli chcesz, aby twoje dziecko spało spokojnie i miało same kolorowe senny. Wśród propozycji, które znajdują się w naszej ofercie jest prześcieradło bawełniane z gumką – kolory jednolite. Bez żadnych problemów dobierzesz do niego pasującą pościel oraz pozostałe elementy dekoracji wnętrza.

Naszym produktom nie brakuje wytrzymałości

Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować ci prześcieradła na gumkę wykonane z wysokiej jakości bawełny. Dbamy, aby sploty były maksymalnie trwałe, rozciągliwe, pozwalały na pełne dopasowanie do dedykowanej powierzchni materaca. Proponujemy wyłącznie prześcieradła wykonane z wysokiej jakości bawełny, dostępne w wielu kolorach oraz rozmiarach. 

Gładkie i wytrzymałe prześcieradła na gumkę stanowią zakup będący inwestycją na dłuższy czas. 

Dlaczego właśnie na ten rodzaj prześcieradła warto się zdecydować? Zakłada i ściąga się je bardzo wygodnie. Gumka jest na tyle stabilna, że mocno trzyma się materaca, nie zsuwa się w trakcie nawet najbardziej niespokojnego snu. Stanowi to bardzo dużą wygodę i bezpieczeństwo dla dziecka. 

Wystarczy, że zdecydujesz się na jedno z prześcieradeł bawełnianych dostępnych w naszej ofercie, a zobaczysz wyraźną różnicę w jakości snu swojego dziecka.

Prześcieradło bawełniane z gumką w kolorach jednolitych - dodaje kontrastu.

Prześcieradło z gumką to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wiercą się w czasie spania, co powoduje, że tradycyjne prześcieradło często zwija się w rulon. W przypadku dopasowanego do materaca prześcieradła z gumką, jest to niemożliwe i znacznie zwiększa komfort snu i ułatwia zasypianie.

Wybierz jeden z 13 kolorów jednolitych aby dodać kontrastu i stylu do kompozycji pościeli.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.