Filtry

PRZEŚCIERADŁO KOLOROWE

Filtry

Cena

Od 55,00 złdo 105,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Prześcieradło kolorowe w  jednolite kolory – zadbaj o wygląd pokoju dziecka

Prześcieradło na gumce to jeden z elementów podstawowego wyposażenia każdego łóżka z materacem. Dobrze dobrane, gwarantuje wygodny i komfortowy sen na idealnie gładkiej powierzchni. Nie możesz pozostawić jego wyboru przypadkowi, jeżeli chcesz, aby twoje dziecko spało spokojnie i miało same kolorowe senny. Wśród propozycji, które znajdują się w naszej ofercie jest prześcieradło bawełniane z gumką – kolory jednolite. Bez żadnych problemów dobierzesz do niego pasującą pościel oraz pozostałe elementy dekoracji wnętrza.

Czytaj więcej

Gładkie i wytrzymałe prześcieradła kolorowe na gumkę stanowią zakup będący inwestycją na dłuższy czas. 

Dlaczego właśnie na ten rodzaj prześcieradła warto się zdecydować? Zakłada i ściąga się je bardzo wygodnie. Gumka jest na tyle stabilna, że mocno trzyma się materaca, nie zsuwa się w trakcie nawet najbardziej niespokojnego snu. Stanowi to bardzo dużą wygodę i bezpieczeństwo dla dziecka. 

Naszym produktom nie brakuje wytrzymałości Wystarczy, że zdecydujesz się na jedno z prześcieradeł bawełnianych dostępnych w naszej ofercie, a zobaczysz wyraźną różnicę w jakości snu swojego dziecka.

Kolorowe prześcieradło bawełniane z gumką w kolorach jednolitych - dodaje kontrastu.

Prześcieradło z gumką to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wiercą się w czasie spania, co powoduje, że tradycyjne prześcieradło często zwija się w rulon. W przypadku dopasowanego do materaca prześcieradła z gumką, jest to niemożliwe i znacznie zwiększa komfort snu i ułatwia zasypianie. Wybierz jeden z 13 kolorów jednolitych aby dodać kontrastu i stylu do kompozycji pościeli.

Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować ci prześcieradła na gumkę wykonane z wysokiej jakości bawełny. Dbamy, aby sploty były maksymalnie trwałe, rozciągliwe, pozwalały na pełne dopasowanie do dedykowanej powierzchni materaca. Proponujemy wyłącznie prześcieradła wykonane z wysokiej jakości bawełny, dostępne w wielu kolorach oraz rozmiarach.

Zobacz wszystkie prześcieradła z gumką.