Filtry

KROPECZKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w kropeczki

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w kropeczki

Nastolatka będzie zachwycona, jeżeli w jej oknie nie będzie zasłon z motywami dziecięcym. Szare zasłony w białe kropeczki to „dorosły” wzór, który zaakceptuje każda dorastająca dziewczynka. Zasłona dekoracyjna w kropeczki, pozwoli na stworzenie eleganckiej, nowoczesnej dekoracji okna, która na pewno będzie przyciągała uwagę.

Zasłony bawełniane w kropeczki

Od niepamiętnych czasów zasłony stanowią podstawową dekorację okna. Zwyczaj ten przetrwał do dziś. Wielu rodziców nie wyobraża sobie innego aranżowania okna jak z pomocą zasłon. W naszej ofercie znajdziesz szare zasłony w kropeczki, które wyglądają bardzo subtelnie. Zasłona bawełniana w kropeczki podkreśli każdą aranżację dziecięcego pokoju. 

Zasłony dziecięce w kropeczki

Eleganckie mocowania na tunelach, jakie posiada zasłona dekoracyjna w kropeczki powodują, że materiał przepięknie układa się na karniszu. Pozwala to na staranne dopełnienie aranżacji, w której nawet tak drobny element wygląda znakomicie. Zasłona dziecięca w kropeczki dzięki tunelom, nie ma żadnych problemów, aby zakładać, jak i ściągać ją w celu zadbania o ich czystość. 

Zasłony na taśmie w kropeczki

Wiemy, jak trudno jest przygotować dla dziecka pokój, w którym dekoracji nie trzeba będzie zmieniać co tydzień. Gusta dzieci zmieniają się bardzo szybko, a zasłona na taśmie w kropeczki cały czas jest modna. Stawiając jednak na szare zasłony w kropeczki, masz pewność, że kupując nową świecę, maskotkę czy poduszkę w dowolnym kolorze, zaspokoisz dekoracyjne potrzeby dziecka, bez dużego wydatku. 

Zasłony na żabki w kropeczki

Zasłony do pokoju dziecka powinny wpisywać się w stylistykę całego pomieszczenia. Decydując się na neutralny wariant, jakim są szare zasłony w białe kropeczki, możesz poszaleć z aranżacją. Zasłona na żabki w kropeczki daje Tobie pełną swobodę, a jednocześnie pewność, że zasłona w kropeczki będzie wyglądała na karniszu zjawiskowo. 

Zasłony na tunelu w kropeczki

Uniwersalne, eleganckie, estetyczne. Takie są kropeczki, które mogą być motywem przewodnim w przestrzeni dziecięcej. Białe kropeczki umieszczone na szarym tle zapewnią elegancką dekorację dziecięcego okna. Tak przygotowana zasłona na tunelu w kropeczki jest idealnym wyborem do pokoju starszych dzieci.

Komplet pościeli w kropeczki

Pościel w kropeczki

Pościel kropeczki

Kołdra w kropeczki

Kołdra kropeczki

Koc w kropeczki

Koc kropeczki

Kocyk minky w kropeczki

Kocyk minky kropeczki

Narzuta w kropeczki

Narzuta kropeczki

Narzuta na łóżko w kropeczki

Narzuta na łózko kropeczki

Poszewka w kropeczki

Poszewka kropeczki

Poszewki na poduszki w kropeczki

Prześcieradło w kropeczki

Prześcieradło kropeczki

Poduszka w kropeczki

Poduszka kropeczki