Filtry

LISKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w liski

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w liski

W związku z tym, że dzieci są bardzo szczere i wybredne, nie możesz wybrać dla nich dowolnych zasłon i liczyć na akceptację. Muszą się podobać. Granatowa zasłona dekoracyjna w liski na pewno spodoba się dzieciom, które uwielbiają zwierzątka. Gdy zawisną na karniszu, spełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną.

Zasłony bawełniane w liski

Liski to urocze zwierzątka, które są bohaterami wielu bajek dla dzieci. Jeżeli Twoja pociecha właśnie to zwierzątko lubi najbardziej, wybierz modne zasłony do pokoju dziecięcego. Zasłona bawełniana w liski jest w granatowym kolorze, dlatego odrobinę lepiej zaciemni pokój, gdy będzie potrzeba zrobienia drzemki w ciągu dnia. Stonowana kolorystyka powoduje, że aranżacja okna będzie elegancka.

Zasłony dziecięce w liski

Lekka, zwiewna i przyjemna w dotyku zasłona bawełniana, gdy zagości w dziecięcym pokoju, od razu zrobi niesamowite wrażenie. Wszystko za sprawą lisków, które zostały umieszczone na granatowym materiale. Zasłona dziecięca w liski idealnie pasuje do dziecięcej przestrzeni, zapewnia fantastyczną dekorację okna.

Zasłony na taśmie w liski

Sprytne liski, gdy zagoszczą w dziecięcym pokoju, na pewno wywołają radość na jego twarzy. Zasłona na taśmie w liski, dzięki wkomponowanych liskach w granatowe tło, zapewniają elegancką, a jednocześnie bardzo dziecięcą dekorację okna. Są to idealne zasłony do pokoju dziewczynki oraz chłopca, którzy lubią zwierzęta i chcą się nimi otaczać.

Zasłony na żabki w liski

Otaczając dziecko od najmłodszych lat zwierzątkami, wpływasz bardzo pozytywnie na jego rozwój emocjonalny. Dziecko uwrażliwia się, a tym samym staje się lepszym człowiekiem. Zasłona na żabki w liski, jest idealnym wyborem do dziecięcego pokoju. Radosne liski umieszczone na granatowym tle, wyglądają cudownie.

Zasłony na tunelu w liski

Przebiegłe, a jednocześnie bardzo słodkie liski stały się motywem przewodnim zasłony, która może stać się dekoracją okna w dziewczęcym, jak i chłopięcym kolorze. Zasłona na tunelu w liski jest bardzo ciekawa, ze względu na dostępność wielu motywów: gwiazd, lisków w różnych pozach i innych elementów dekoracyjnych.

Komplet pościeli w liski

Pościel w liski

Pościel liski

Kołdra w liski

Kołdra liski

Koc w liski

Koc liski

Kocyk minky w liski

Kocyk minky liski

Narzuta w liski

Narzuta liski

Narzuta na łóżko w liski

Narzuta na łózko liski

Poszewka w liski

Poszewka liski

Poszewki na poduszki w liski

Prześcieradło w liski

Prześcieradło liski

Poduszka w liski

Poduszka liski