Filtry

PIESKI

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Oferta kart podarunkowych

  

Produkty dla dzieci w pieski

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w pieski

Zasłony do pokoju dziecka powinny zawierać motywy zwierzęce, ponieważ takie są głównie zainteresowania dzieci: i chłopców, i dziewczynek. Pieski umieszczone na białych zasłonach na pewno zwrócą uwagę dziecka i spowodują, że w pokoju będą czuły się znakomicie. Zasłona dekoracyjna z pieskiem została wykonana z wysokiej jakości bawełny, ma duży tunel do wygodnego zawieszania na karniszach.

Zasłony bawełniane w pieski

Zasłony do dekoracji okna w dziecięcym pokoju muszą się wyróżniać, zawierać ciekawe wzory. Bez tego nie może być mowy o dekoracji, która na dziecku zrobi wrażenie. Stawiając na białe zasłony z pieskami, na pewno zobaczysz na twarzy swojego dziecka uśmiech. W końcu większość dzieci lubi zwierzątka, a w szczególności psy, więc zasłona bawełniana z pieskiem również przypadnie im do gustu.

Zasłony dziecięce w pieski

Nie jesteście do końca przekonani, jaki wzór zasłon wybrać do dziecięcego pokoju? Zwierzątka zawsze się obronią. Dzieci je uwielbiają. Zasłona dziecięca z pieskiem okaże się strzałem w dziesiątkę zarówno do pokoju dziewczynki, jak i chłopca. Atrakcyjny wzór prezentujący różne psiaki spowoduje, że dziecko z zapartym tchem będzie wpatrywało się w okno.

Zasłony na taśmie w pieski

Pasujące do wielu typów okien zasłony białe w pieski, które dostępne są w naszej ofercie sprawią, że dekoracja okna będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Pieski są ulubionymi zwierzątkami wielu dzieci, dlatego jeśli zasłona na taśmie z pieskiem będzie wnosić je jako główny element dekoracyjny w przestrzeni dziecięcej, zrobisz mu ogromną frajdę.

Zasłony na żabki w pieski

Wybierając białe zasłony ze wzorem piesków, stawiasz na wyjątkowy wygląd. Zasłona będzie pięknie wyglądała w pokoju tworzonym dla małego miłośnika zwierząt. Prosta, a jednocześnie wyróżniająca się zasłona na żabki z pieskiem doda atrakcyjności przestrzeni. Dziecko z zastosowania tego motywu w pokoju na pewno będzie zachwycone.

Zasłony na tunelu w pieski

Pieski małe dwa, chciały przejść przez rzeczkę…” – na zasłonach jest ich znacznie więcej, co wywoła radość u Twojego dziecka. Wiele maluchów marzy o tym, aby mieć własnego psa. Rodzice czekają jednak na ten zakup aż dziecko nieco podrośnie i będzie bardziej odpowiedzialne. Puki co pozostaje zasłona na tunelu z pieskiem, którą mogą kupić do pokoju chłopca i dziewczynki.

Komplet pościeli w pieski

Pościel w pieski

Pościel pieski

Kołdra w pieski

Kołdra pieski

Koc w pieski

Koc pieski

Kocyk minky w pieski

Kocyk minky pieski

Narzuta w pieski

Narzuta pieski

Narzuta na łóżko w pieski

Narzuta na łózko pieski

Poszewka w pieski

Poszewka pieski

Poszewki na poduszki w pieski

Prześcieradło w pieski

Prześcieradło pieski

Poduszka w pieski

Poduszka pieski