Filtry

KOSMOS

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w kosmos

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w kosmos

Chłopcy w wieku przedszkolnym, jak i nieco starsi, interesują się astronomią, motoryzacją, jak i dinozaurami. Jeżeli Twój syn jest miłośnikiem wszechświata, granatowa zasłona z planetami, gwiazdami i niebem, będzie idealnym dodatkiem do jego pokoju. Zasłona dekoracyjna w kosmos zapewni staranną, świetnie przemyślaną dekorację okna.

Zasłony bawełniane w kosmos

Dziecięcy pokój powinien zawierać dekoracje zgodne z zainteresowaniami Twojego dziecka. Modne zasłony, w które możesz zainwestować, jeżeli masz w domu małego astronautę to zasłony z motywem kosmosu. Zasłona bawełniana w kosmos spowoduje, że dziecko będzie zachwycone, że może obserwować w swoim pokoju planety, gwiazdy oraz całe niebo. 

Zasłony dziecięce w kosmos

Poza walorami praktycznymi, jakie posiada ta zasłona bawełniana, charakteryzuje się również wysoką jakością wykonania oraz niesamowitymi walorami estetycznymi. Zasłona dziecięca w kosmos, dzięki zastosowaniu motywu kosmosu okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla rodziców mających w domu małych astronautów. 

Zasłony na żabki w kosmos

Jeżeli szukasz kompromisu pomiędzy znakomicie wyglądającą zasłoną, a jej funkcją zaciemniającą, mamy dla Ciebie idealną propozycję: zasłony niebieskie w kosmiczne wzory. Kosmos jest bardzo intrygujący dla dzieci, ponieważ nie są w stanie doświadczyć jego mocy. Zasłona na żabki w kosmos przybliży dzieci do tego o czym mogą jedynie czytać na jego temat książki i oglądać filmy. 

Zasłony na tunelu w kosmos

Eleganckie zasłony do pokoju chłopca, jak i dziewczynki z motywem kosmosu, zostały wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny. Atrakcyjna, granatowa kolorystyka, daje możliwość stworzenia przestrzeni, która może się podobać. Zasłona na tunelu w kosmos to klasyczne, a jednocześnie nowoczesne zasłony do pokoju chłopca i dziewczynki, które wyglądają przepięknie.

Zasłony na taśmie w kosmos

Wyrusz wraz z dzieckiem w niesamowitą, kosmiczną podróż. Przenieś go do świata marzeń, umieszczając w oknie zasłony na taśmie, na których znajdują się gwiazdy i planety. Zasłona na  taśmie w kosmos dostępna w granatowym kolorze ograniczy dostęp do dziennego światła, co pozwoli na drzemkę o dowolnej porze dnia.

Komplet pościeli w kosmos

Pościel w kosmos

Pościel kosmos

Kołdra w kosmos

Kołdra kosmos

Koc w kosmos

Koc kosmos

Kocyk minky w kosmos

Kocyk minky kosmos

Narzuta w kosmos

Narzuta kosmos

Narzuta na łóżko w kosmos

Narzuta na łózko kosmos

Poszewka w kosmos

Poszewka kosmos

Poszewki na poduszki w kosmos

Prześcieradło w kosmos

Prześcieradło kosmos

Poduszka w kosmos

Poduszka kosmos