Filtry

POLICJA

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci policja

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne policja

Dużo się dzieje na tych zasłonach. Ale to bardzo dobrze. Taki właśnie powinien być pokój Twojego dziecka – radosny, pełen energii, dający możliwość przeżywania niesamowitych przygód. Zasłona dekoracyjna z policją, na której zostały zaprezentowane wozy strażackie, policyjne oraz karetki pogotowia uczy dziecko, a jednocześnie dekoruje wnętrze.

Zasłony bawełniane policja

Odpowiednio dobrane zasłony do pokoju dziecka mogą zrobić całą robotę, jeżeli chodzi o dekorację wnętrza. Zasłony niebieskie z motywem wozów strażackich, karetek pogotowia czy wozów policyjnych idealnie wpiszą się w aranżację tworzoną z myślą o pokoju tworzonym dla małego chłopca. Zasłona bawełnina z policją niesie przy tym wartość edukacyjną: nauka służb, które powinno znać Twoje dziecko.

Zasłony dziecięce policja

Dziecięcy pokój jest przestrzenią, w której maluch ma czuć się bezpiecznie. Pilnować tego mogą wozy strażackie, policyjne oraz karetki. Ten właśnie motyw znalazł się na zasłonach dedykowanych do dziecięcego pokoju. Zasłona dziecięca w granatowym kolorze wygląda atrakcyjnie. Zasłona dziecięca z policją świetnie uzupełni aranżację pokoju dla chłopca, jak i dziewczynki.

Zasłony na taśmie policja

Chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się ważnych znaków drogowych oraz znało służby, jakie dbają o porządek i bezpieczeństwo w Polsce? Zasłona na taśmie z policją prezentująca wozy strażackie, policyjne oraz karetki, na pewno w tym pomoże. Edukacyjne zasłony niebieskie, które wprowadzisz do dziecięcego pokoju, wpłyną na rozwój Twojego dziecka.

Zasłony na żabki policja

Dzieci lubią, gdy dużo się dzieje, dlatego te zasłony na pewno się im spodobają. Wozy strażackie, policyjne czy karetki pogotowia zagwarantowały przygotowanie bardzo ciekawej zasłony, która może się podobać. Zasłona na żabki z policją do pokoju dziecięcego jest radosna, pełna życia i kolorowa.

Zasłony na tunelu policja

Strażak, policjant, lekarz to zawody, które fascynują małych chłopców. Jeżeli właśnie takiego syna posiadasz, zasłony niebieskie z karetkami, wozami policyjnymi oraz strażackimi będą idealnym dodatkiem do jego przestrzeni. Dziecko ucieszy się, że zasłona na tunelu z policją, która zawiśnie w jego oknie będzie nawiązywać do zainteresowań, jakie aktualnie posiada.

Komplet pościeli w policję

Pościel w policję

Pościel policja

Kołdra w policję

Kołdra policja

Koc w policję

Koc policja

Kocyk minky w policję

Kocyk minky policja

Narzuta w policję

Narzuta policja

Narzuta na łóżko w policję

Narzuta na łózko policja

Poszewka w policję

Poszewka policja

Poszewki na poduszki w policję

Prześcieradło w policję

Prześcieradło policja

Poduszka w policję

Poduszka policja