Filtry

RÓŻE

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 245,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w róże

Czytaj więcej

Zasłony dekoracyjne w róże

Gdy dziecko jest już na tyle duże, że nie interesują go bajki i świat pełen magii, pora zmienić dekorację pokoju na bardziej „dorosłą”. Biała zasłona z motywem różanego ogrodu, pozwoli na stworzenie pięknej, nowoczesnej, a jednocześnie dziewczęcej dekoracji okna. Zasłona dekoracyjna z różami została wykonana z wysokiej jakości bawełny. Posiada duże tunele do wygodnego zawieszania na karniszu.

Zasłony bawełniane w róże

Dekoracja okna w dziecięcym pokoju to bardzo duże wyzwanie. Szczególnie, jeżeli tworzysz pokój dla nastolatki. Trudno jest wpasować się w jej gust. Jeżeli szukasz czegoś uniwersalnego, co na pewno się spodoba, wybierz białe zasłony z motywem różanego ogrodu. Zasłona bawełniana z różami na pewno spodoba się dziewczynce, która chce już być uważana za dorosłą.

Zasłony dziecięce w róże

Wnętrze dziecięce nabierze oryginalnego wyglądu, jeżeli postawisz na gotowe zasłony z różanym wzorem. Zasłony w kwiaty zdecydowanie przypadną do gustu każdej dziewczynce. Ten wzór cieszy się ogromną popularnością wśród starszych kobietek, które chcą czuć się dorosłe. Dekoracja wykonana z zasłon będzie wyglądała uroczo. Zasłona dziecięca z różami jest tym co polubi każda dziewczyna. 

Zasłony na taśmie w róże

Różowe kwiaty na białym tyle? To idealne białe zasłony, jakie możesz wprowadzić do pokoju dorastającej dziewczynki. Są kwintesencją zmian zachodzących w jej życiu. Co najważniejsze wzór jest na tyle poważny, że bez większych problemów zostanie zaakceptowany przez kapryśną nastolatkę. Dodatkowym atutem jest to, że zasłona na taśmie z różami wykonana jest z bezpiecznej, certyfikowanej bawełny. 

Zasłony na żabki w róże

Zasłona z kwiatowym wzorem jest prosta, a jednocześnie bardzo efektowna. To wszystko za sprawą oryginalnej kolorystyki, która robi cały efekt. Różowe kwiaty w połączeniu z zielonymi liśćmi na białym tle zwracają uwagę. Całość wygląda elegancko, przyciąga uwagę i daje szansę na stworzenie wyjątkowej dekoracji okna. Zasłona na żabki z różami prosto się wiesza i ściąga.

Zasłony na tunelu w róże

Każda kobieta, zarówno mała, jak i duża uwielbia róże. Są to bardzo wdzięczne kwiaty, które nie tylko pięknie pachną, ale również znakomicie wyglądają. Różany ogród zaprezentowany na zasłonach dekoracyjnych sprawi, że pokój każdej dziewczynki zyska niewymuszoną elegancję. Jest to idealna zasłona na tunelu z różami dla dzieci ceniących klasykę i piękno.

Komplet pościeli w róże

Pościel w róże

Pościel róże

Kołdra w róże

Kołdra róże

Koc w róże

Koc róże

Kocyk minky w róże

Kocyk minky róże

Narzuta w róże

Narzuta róże

Narzuta na łóżko w róże

Narzuta na łózko róże

Poszewka w róże

Poszewka róże

Poszewki na poduszki w róże

Prześcieradło w róże

Prześcieradło róże

Poduszka w róże

Poduszka róże