ANIOŁY

Produkty dla dzieci w anioły

Zasłony bawełniane w anioły

Maluch, który ma czuć się bezpiecznie, musi być otoczony atrakcyjnymi przedmiotami, wykonanymi z wysokiej jakości materiałów. Zasłona bawełniana w anioły spełnia te wymogi. Dzięki atrakcyjnemu wzorowi z aniołkami, pozwoli na stworzenie przytulnego, bardzo atrakcyjnego pokoju dla dziecka.

Zasłony na tunelu w anioły

Chcesz stworzyć przytulną aranżację dziecięcego pokoju? Wybierając zasłony do pokoju dziecięcego w aniołki, na pewno uda Ci się taki efekt uzyskać. Zasłona na tunelu w anioły zawieszana jest na szerokich tunelach. Dzięki temu ich zakładanie, jak i ściąganie nie stanowi większego problemu dla rodzica. Okno zyskuje niebanalną, dziecięcą dekorację.

Zasłony dziecięce w anioły

Zasłony do pokoju dziecięcego w anioły mogą posiadać różne motywy. Jeżeli jednak chcesz zagwarantować dziecku same kolorowe sny, bujanie w obłokach i spokój, wzór aniołków na pewno będzie najodpowiedniejszy. Zasłona dziecięca w anioły jest utrzymana w stonowanej, beżowej kolorystyce, co gwarantuje piękną aranżację dziecięcego pokoju.

Zasłony na żabki w anioły

Jeżeli chcesz, aby pokój dziecka nabrał wyjątkowego charakter, na karniszu musi zawisnąć zasłona w atrakcyjny wzór. Dobrym wyborem może okazać się zasłona na żabki w aniołki. Słodka, wyróżniająca się i przede wszystkim ozdobna, sprawi, że okno w dziecięcym pokoju będzie prezentowało się fantastycznie.

Zasłony na taśmie w anioły

Chcesz w wyjątkowy sposób uatrakcyjnić okno w pokoju dziecka? Zasłona na taśmie w anioły w tym pomoże. Utrzymana w delikatnej, stonowanej kolorystyce, zagwarantuje przygotowanie dekoracji, która stanowiła będzie podstawowy element ozdobny w dziecięcym pokoju. Osiągniesz z jej pomocą efekt przytulności, a także lekkie przyciemnienie. 

Zasłony na dekoracyjne w anioły

Chcesz zapewnić dziecku same kolorowe sny oraz bujanie w obłokach? Motyw przewodni, jakim są aniołki, powinien znaleźć się nie tylko na poduszkach oraz pościeli, ale także na zasłonach. Zasłona dekoracyjna w anioły będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Aniołki przeniosą dziecko w niesamowity świat wyobraźni, a okno stanie się elementem ozdobnym pokoju.

Filtry (71 products)

Cena

5,00 zł - 345,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Używamy cookies. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich używanie. Polityka Prywatności.