Filtry

ANIOŁY

Filtry

Cena

Od 5,00 złdo 215,00 zł

Dla kogo ?

Kolor

Rozmiar

Wzór

Materiał

Produkty dla dzieci w anioły

Czytaj więcej

Zasłony w anioły

Maluch, który ma czuć się bezpiecznie, musi być otoczony atrakcyjnymi przedmiotami, wykonanymi z wysokiej jakości materiałów. Zasłona bawełniana w anioły spełnia te wymogi. Dzięki atrakcyjnemu wzorowi z aniołkami, pozwoli na stworzenie przytulnego, bardzo atrakcyjnego pokoju dla dziecka.

Zasłony anioły

Chcesz stworzyć przytulną aranżację dziecięcego pokoju? Wybierając zasłony do pokoju dziecięcego w aniołki, na pewno uda Ci się taki efekt uzyskać. Zasłona na tunelu w anioły zawieszana jest na szerokich tunelach. Dzięki temu ich zakładanie, jak i ściąganie nie stanowi większego problemu dla rodzica. Okno zyskuje niebanalną, dziecięcą dekorację.

Zasłony w anioły na żabki

Zasłony do pokoju dziecięcego w anioły mogą posiadać różne motywy. Jeżeli jednak chcesz zagwarantować dziecku same kolorowe sny, bujanie w obłokach i spokój, wzór aniołków na pewno będzie najodpowiedniejszy. Zasłona dziecięca w anioły jest utrzymana w stonowanej, beżowej kolorystyce, co gwarantuje piękną aranżację dziecięcego pokoju.

Zasłony w anioły na taśmie

Jeżeli chcesz, aby pokój dziecka nabrał wyjątkowego charakter, na karniszu musi zawisnąć zasłona w atrakcyjny wzór. Dobrym wyborem może okazać się zasłona na żabki w aniołki. Słodka, wyróżniająca się i przede wszystkim ozdobna, sprawi, że okno w dziecięcym pokoju będzie prezentowało się fantastycznie.

Zasłony na taśmie w anioły

Chcesz w wyjątkowy sposób uatrakcyjnić okno w pokoju dziecka? Zasłona na taśmie w anioły w tym pomoże. Utrzymana w delikatnej, stonowanej kolorystyce, zagwarantuje przygotowanie dekoracji, która stanowiła będzie podstawowy element ozdobny w dziecięcym pokoju. Osiągniesz z jej pomocą efekt przytulności, a także lekkie przyciemnienie. 

Zasłony na żabki w anioły

Chcesz zapewnić dziecku same kolorowe sny oraz bujanie w obłokach? Motyw przewodni, jakim są aniołki, powinien znaleźć się nie tylko na poduszkach oraz pościeli, ale także na zasłonach. Zasłona dekoracyjna w anioły będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Aniołki przeniosą dziecko w niesamowity świat wyobraźni, a okno stanie się elementem ozdobnym pokoju.

Komplet pościeli w anioły

Pościel w anioły

Pościel anioły

Kołdra w anioły

Kołdra anioły

Koc w anioły

Koc anioły

Kocyk minky w anioły

Kocyk minky anioły

Narzuta w anioły

Narzuta anioły

Narzuta na łóżko w anioły

Narzuta na łózko anioły

Poszewka w anioły

Poszewka anioły

Poszewki na poduszki w anioły

Prześcieradło w anioły

Prześcieradło anioły

Poduszka w anioły

Poduszka anioły